Kadın Moda

Özel Yapım Kına Tepsi Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
Özel Yapım Kına Tepsi Modelleri

Kına gecelerinde olmazsa olmazlar arasında yer alan bu kına tepsisi modelleri her görünüşe bürünmektedir. Kına tepsisi modelleri yapısı ve görselliğinin yanı sıra şık duruşu da ayrı bir görünüme hitap etmektedir. Bu modeller sırasıyla yazalım : Kenarları tül detaylı boncuk işlemeli, kadife tasarımlı gül yapılı kendinden desenli kumaş işlemeli i taşlı modelli farklı tasarımlı bazen sade bazen de görseli fazla olan dizaynlı, kenar işlemeli sade tül tasarımlı spor modelli her renk de tasarımı olan bu kına sepetleri kına gecesi ellere yakılacak olan kınanın kına sepetin de olması şık bir görsellik katmaktadır Farklı, detaylı görsellere şık yapıya hitap eden modellerde ve kişiye özel olan kına gecesi tepsi tasarımı aksesuarları da dahil olmak üzere her zaman bayanların her kına tepsisi seçecek olan bireyin beğenisini kazanmayı başarmış olmaktadır. Her zevke ve yapıya hitap eden bu görseller kına gecesin de kına malzemelerini içerisin almakla birlik de hem gereksiz kalabalık görüntüyü hem de şık görünümü kazanmaktadır. Bunun haricin de beğeniye ve görselliğe seslenen kına sepeti modelleri evlenecek olan kızların beğenisini kazanıp yani tasarımları beraberinde getirmek için tasarlanır. Kına gecelerinin olmasa olmazı durumuna gelen bu kına sepetleri yapısı ve görselliğinin yanı sıra satın alındığın da sonrasında gelinler içerisine sabun yada makyaj malzemeleri koyarak evlerinin bir köşesin de dizayn etmektedir.

Her yerde görselliği yakalayan bu kına sepetleri yapısı itibariyle de şık tasarımlı oluşu da yazılacak ayrı bir detay konusudur. Evlenecek olan genç yaşlı demeden her geline hitap eden bu modeller tasarımının yanı sıra bütçeli olup her bireyin bütçesine göre farklılık göstermektedir.

Resimleri Tam Boyutlu Görebilmek İçin Herhangi Bir Resme Tıklayıp Tüm Galeri Resimleri Görebilirsiniz.

Her detayı ayrı işlenen bununla birlikte güzel görselliğe sahip olan bu kına sepetleri evlenecek olan her gelinin zevkine göre tasarlanıp bir sürü çeşit cümbüşüne sahiptir. Yukarıda yazılanlar gibi bununla birlikte görseller de mevcut olan kına sepeti modelleri siteye bakıp fikir alacağınız modeller arasında yer almaktadır. Bir sürü modele, görselliğe, duruşa hitap eden bu şık tasarımlı kına sepeti görselleri bir çok model ve yapıya da sahiptir. Bunun yanı sıra tabir edilen her görsele de uygun olan ve evlenecek olan güzel gelinlerin gözde alacakları arasında olan ve her birey için tasarım harikası olan bu 2015 kına sepeti modelleri her dönemle birlikte olmak üzere uzun zaman sürecin de gözde olacak gibi duruyor.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.