Kadın Moda

En Trend Güneş Gözlükleri

14.08.2017
Sponsorlu Bağlantılar
En Trend Güneş Gözlükleri

Gerek güneşten korunma gerekse çarpıcı bir aksesuar olarak kullanılan,yaz aylarının vazgeçilmezlerinden olan güneş gözlükleri bu yılda trendler arasında yerini almaya devam ediyor. Güneşe çıplak gözle bakmamak,gözleri kısıp göz kenarlarında kaz ayaklarına sebep olmamak gibi amaçlarla da sıkça kullanılmaktalar. Bu sene bayanların olduğu kadar erkeklerinde gözde aksesuarı olan güneş gözlükleri doğru seçildikleri takdirde sizi bir süper model gibi çekici çarpıcı.Veya ilginin tek odağı yapabiliyor. Özellikle yazın en sıcak aylarına girdiğimiz dönemlerde fikir almanız Amaçlı sizin için en trend olan gözlükleri paylaşacağım.Geçtiğimiz yılların modası olan büyük güneş gözlüğü modası devam ederken, yerini yavaş yavaş kedi model gözlükler,kaynak model gözlükler veya abartılı taşlı modellere bırakıyor.Özellikle ünlüler camiasında da bu tarz gözlükler sıkça tercih ediliyor. Sade bir kombinin üzerine takılan abartılı gözlükler bu sene de bazı kombinlerin star parçası olmaya devam ediyorlar.Renklerde ise daha çok pastel tonlar hakim! Renkli camlarda şimdiden bir çok kişinin favorisi olmuş durumda.

Bu renkler kesinlikle yüzünüzü daha da ortaya cıkaracak.Çift camlı ve ilginç şekilli modeller ise sıradışı görünmeyi sevenler için alıcıların beğenisine sunulmuş durumda. Ayrıca aynalı büyük modeller de bu senenin yeni bi trendi olduğunu söylemeden geçmeyelim. Üstelik abartıdan uzak sade ve şık modelleri tercih edenlerinde kendine uygun modelleri bulabileceği bir sene olacak. Kendi tarzını kendi yaratmak isteyenler de bu sade modellerden satın alıp internetteki bir çok hobi sitesi yardımıyla kendilerine uygun bir çok model tasarlayıp,özgün aksesuarların sahibi olabilirler.

Resimleri büyük boyda görmek için lütfen resimlerin üzerine tıklayınız.

Güneş gözlüğü sadece sıradan bir aksesuar olmakla kalmayıp,sağlığımız için de oldukça gerekli bir ürün olduğundan dolayı güneş gözlüklerimizde ucuza kaçmayıp, orjinal ürünler edinmemiz bizler için en sağlıklısı olacaktır. Özellikle sahte ürün olmamasına çok dikkat edilmelidir.Böylece güzel görünürken hem sağlığımızdan olmamış hem de iyi bir şekilde güneşin zararlı ultraviyole ışınlarından korunmuş oluruz.Güneş gözlüğü seçerken kendimizi yansıtan modeli seçtiğimiz gibi,yüz tipimize en iyi uyan modeli bulmakda oldukça önemlidir. Bir çok kişi sırf doğru modeli bulamadıkları için güneş gözlüğünün kendilerine yakışmadığını düşünmektedirler. Bu sezonun sizin için araştırdığımız geniş yelpazeli modellerinden eminiz ki hem erkekler hem de bayanlar kendi yüz şekillerine ve tarzlarına uygun modelleri bulmakta hiç de zorlanmayacaklar! Kendinizi iyi hissetmediğiniz ve makyaj yapmak istemediğiniz bir günde bile bu havalı güneş gözlükleri kendinizi güzel hissetmeniz için en büyük kurtarıcınız olarak yanınızda olacak.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.