Kadın Moda

Eski Kot Pantolonlarımızdan Evlerimizde Yırtık Kot Pantolon Ve Şort Yapımı

Sponsorlu Bağlantılar
Eski Kot Pantolonlarımızdan Evlerimizde Yırtık Kot Pantolon Ve Şort Yapımı

Kot kumaş ile yapılan hemen her şey artık hayatımızda gün geçtikçe daha çok yer almaktadır. Kot kumaştan pantolonlar, elbiseler ya da şortlar gençlerin ve kendini rahat hissetmek isteyenlerin vazgeçilmezi olacaktır. Kotların artık hemen herkes tarafından bir şekilde kullanıldığını biliyoruz. Kot pantolonlarımızı atmayıp çok farklı ev dekorasyon ürünleri de yapabiliriz. El becerisi gelişmiş olan herkesin mutlaka yapabileceği muhteşem ürünler ortaya çıkmaktadır. Tasarımları ve yaratıcılığı tamamen kendimize ait olan harika eşyalar yaptığımız ve herkes tarafından beğenilmesi bizleri daha mutlu etmektedir. Hanımlar sizlerde evlerinizde muhteşem işler çıkarmak istiyorsanız sizlere özel olan bu konumuzu inceleyiniz. Eski kotlarımızı değerlendirerek ev dekorasyonunda çok farklı ve hoş görünümlü bir çok eşya yapabiliriz. Kot pantolonlarımızı kendi tarzımızı ortaya koyduğumuz muhteşem dekoratif yastıklar yapmak çok kolay olacaktır. Ayrıca kot kumaşlar sayesinde evlerimizde yatak örtüsü, sandalye yüzü, odun çantası gibi bir çok alanda muhteşem duruş sergileyen orijinal eşyalar yapabiliriz. Ayrıca hanımlar eski ve modası geçtiğini düşündüğümüz kotları her zaman mutlaka değerlendirme yolumuz vardır. Örneğin eski kot pantolonumuzu küçük ayrıntılar ya da model değiştirerek yeni moda kullanımına uygun hale getirmek mümkün.

Mesela kullanmadığımız bir kot pantolonumuza istediğimiz yerlerde kesikler yaparak şekline göre ip çekimi yaparak yırtık kot modasını kendi kendimize evimizde yapmak artık mümkün ve çok da kolay. Tabi eski kotlarımızı birçok şekilde değerlendirmenin yolu vardır. Bu tamamen bizlerin kendi yaratıcılığı ile alakalı bir durumdur.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.


Yine evimizde kullanmadığımız eski kot pantolonlarımızda son moda zevkimizi yansıtan muhteşem kot şortlar yapabiliriz. Bunları mağazalardan tonlarca para ödeyerek aldığımız olmaktadır. Ama artık el becerimiz ve oldukça basit yöntem ile kendi şortlarımızı hem maliyeti düşük hem de herkes tarafından beğenilecek muhteşem görünümlü şortlar yapabiliriz. Bunun için sizlere kısa videolar ve fotoğraf galerisi hazırladık. Şimdi bunları incelemenizi tavsiye ederim. Yapımı çok basit ve kolay.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.