Kadın Moda

Yazlık Bebek Patik Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
Yazlık Bebek Patik Modelleri

Bebekler için özellikle yaz aylarında onların minicik ayaklarına özel yepyeni yeni örgülerden oluşan yazlık bebek patik modellerini siz sevgili annelerde çok beğeneceksiniz. Zaten genelde bebeler adına sıkça yapılan tercihlerde ayakkabı modellerinin yerini almayı başaran bu patikleri örmesi sizler adına hem zevkli hem de eğlenceli olacak. Çünkü hobi el işi modelleri uygulanacağı zaman bizlere kolaylık sağlayan ve kısa zaman içerisinde elde edilenler öncelikte bulunmakta..Bebek patiği olmasından dolayı biraz daha çok kullanışlı ve estetik olması açısından ayakkabı tarzını yansıtan modellere ağırlık verilmiştir. Böylece onların ayakkabı açısından ihtiyaçları da karşılanmış olmakta..İşte bu nedenle diğer aylarda ve mevsimlerde de olduğu gibi sizler de bebekleriniz için tercih etmek isteyeceksiniz. Şüphesiz ki kız ve erkek bebekler için birbirinden farklı modeller tasarlanmış.. Mesela kız bebekler için daha çok cıvıl cıvıl ve çok gösterişli örgü patikler uygulanmış ve erkek bebekler için biraz sadeliği oluşturan patikler yapılmış.. Ama bu modelleri süsleme aşamasında bir çok farklılıkları göreceksiniz. Şöyle ki bazen örgü motifler ile süslenmek istenmiş bazen de farklı aksesuarlar kullanılmış. Mesela modelin rengine en uygun renk tonundan oluşan kurdeleler veya boncuk olsun taşlar olsun bu şekilde süslemeler ile mükemmel görünümler kazandırılmış. Bazıları ise adeta sandalet tarzında olmakta. Böylece hem bebeklerin ayakları her daim rahatlığa kavuşmakta.

Resimleri Büyük boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Yani her patik birbirinden oldukça farklı ve çok güzel yapılmış. Bebek sandalet patik modelini uygulamak için ön kısmına ve üzerine uygulanan detaya önem vermeniz gerekiyor..Yani üzerine yapılan kalınca bant ve bağlama şekline süslemeler ile zenginlikler verebilirsiniz. Kız bebekler için kalınca bant değil de şık iki fiyonk yapabilirsiniz.
Dilediğiniz renklerde ve hatta rengarenk bir patik olabilmesi için bu model en uygun olacaktır. Bazı anneler ise yapılacak süslemeler de meyve figürleri hayvan şekilleri gibi sizlerin de en uygun görebileceği motifleri de dahil edebileceksiniz. Mesela farklı bir model için özellikle erkek bebeklere küçük araba figürleri sevimli kahramanlar gibi figürler de ilave edebilirsiniz. Kızlara ise minyatür çiçekler ve hoş rengarenk ponponlar olabilir. En son yeni örgülerden hazırlanan yazlık bebek patik modellerini örgülere başlamadan önce görmenizi tavsiye ederiz..

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.