Kadın Moda

El Örgüsü Bayan Çanta Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
El Örgüsü Bayan Çanta Modelleri

Her zaman aksesuar veya başka amaçla kullandığımız çanta modelleri şimdilerde örgüler ile daha şık olmayı başarmış hanımlar. Özellikle yaz aylarında örgü çantalar sıkça tercih edilsede kış aylarında biraz daha fazlaca hanımlar tarafından seçimlerde bulunulmakta. Genellikle günlük kullanılmakta. Ama eğer çok şık örgülerden oluşuyorsa gönül rahatlığı ile özel günlerde sizleri kusursuz tamamlayacağından emin olabilirsiniz..Ebat olarak ise küçük şekilde örülmekte. Mesela rengarenk çantalar için çok güzel bir alternatif sunabiliriz..Yani bir çok örgülerden artan artık iplikleri kullanmanın tam zamanıdır diyebiliriz. Çünkü küçük motifler şeklinde çiçekler yapabilir ve tek renk ile örülmüş çanta üzerini süsleme imkanımız olacaktır. Pıtırcık çiçekler dediğimiz minyatür çiçekler çantanın hoş güzellikler ile görünüm kazanmasına imkan yaratacaktır. Desen açısından ise çizgi desenler ve karma desenler çok mükemmel modeller elde etmemize yardım edecektir. Mağazalardan temin ettiğimiz çantalardan farksız olmasını istersiniz bunun içinde çok güzel yöntemler ve uygulamalar yapılmakta. Mesela askıları deri veya değişik olabilmesi adına süet kumaş gibi modeli eksiksiz tamamlayacak şekilde sonlandırabilirsiniz.

Örgü olması nedeni ile muhakkak çantaların iç kısımlarına kumaş veya saten dahil etmeniz gerekmekte. Ama özen göstermeniz gereken unsur mutlaka renk ahengine dikkat etmeniz gerekiyor. Böylece renk uyumu model birbirini tamamladığı takdirde diğer çantalardan daha şık ve daha muhteşem olduğunu far edeceksiniz.Benim en çok beğendiğim modeller genellikle spor tarzında örülen ve biraz stil açısından torba veya bohça şeklinde büzgülü çantalar olmakta. Bunları genelde gün içerisinde her çeşit spor kıyafetleriniz ile kombini tamamlama imkanınız olacağı gibi gayette göz estetiğine en uygun şıklığı bulabilme şansınız olacak.
Biraz daha çok nostalji örgü çantaları düşünürseniz mesela ebat ve şekil olarak hiç fark etmez tutacak kısımlarını ahşap tahtalar ile yapabilirsiniz. Genç kesimler için ise biraz süslü püslü dediğimiz şekilde tamamlamak amacı ile yine örgülerden ponponlar gibi bağcıklar dahil edebiliriz. İlave olarak büyük veya küçük boncuklardan dize şeklinde rengarenk aksesuarları da yerleştirdiğimiz takdirde çok muhteşem modeller ile karşılaşacağız hanımlar…

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.