Kadın Moda

Eski Dantelleri Nasıl Değerlendirebiliriz ?

Sponsorlu Bağlantılar
Eski Dantelleri Nasıl Değerlendirebiliriz ?

Bir çoğumuzun evinde ya çeyizlerimizden hiç kullanmadığımız danteller yada evlerimizi süslemek amacı ile kullandığımız aksesuar niteliğinde el işi modelleri olmakta. İşte bu dantelleri çöpe atmak yerine tekrar eski güzelliğin de veya bir çok değişiklikler ile yepyeni örgü modellerine dönüştürebiliriz. En çok yapılan uygulamalarda ise bir çok sehpa örtüsü veya konsollar üzerine çok şık aksesuar olarak kullanabileceğiz. Veya çok değişik tasarım arayanlar için harika tasarımlar yaratılmış. Şöyle ki öncelikle kıyafetler de olsun veya giyimler de kumaş üzerine hoş süslemeler şeklinde yerleştirebiliriz. Özellikle çocuk ve bebek kıyafetler için mükemmel seçimler şeklinde değerlendirilebilir. Sıkça kullanmakta olduğumuz amerikan servis takımın da muhteşem bir görünüm sergilemekte..Böylece yemek masalarına çok farklı bir görünüm sergilediği gibi masalara da bizler için kolay bir kullanım sağlayacaktır. Mesela bir çok dantel motiflerini perde üzerine yine aynı şekilde süslemelerde kullanabileceğimiz üzere çok güzelde şık bir aksesuara dönüştürebileceğiz. Belirli büyüklükte ki dantelleri simetrik şekilde perde üzerine dizayn edebilir ve doğal bir görünüm sergileme fırsatı bulabileceğiz. Ayrıca bu motiflerin ilmik aralarına renk renk kurdeleler ilave edebilirsek hoş fiyonk ile modele son verebiliriz. Duvar dekorasyonu için ise saçaklar veya püskül bir güzelliği sergilemek için yapay olsun doğal olsun tüyleri dizayn edersek çok ilginç süsleme elde edeceğiz.REKLAM

Zaten öncelikle salonlar da bu gibi ilginç tasarımlarda sıkça uygulanan öneriler arasında bulunmakta. Biz hanımlar için ise takı modelleri ise ince detaylar isteyen ve bizlerin sıkça kullandığı aksesuar olmasından dolayı her değişik takı bize özel şıklığı yakalamamıza yardımcı olacaktır. Kumaş üzerine yerleştirilen dantellerden çok güzel yatak örtüsü yapılmakta. Işıklandırmada çok farklı alternatifler uygulayabiliriz.
Şöyle ki avizelerde olsun abajurlarda olsun bunların dış kısımlarına en uygun dantelleri yerleştirebiliriz. Sadece bir tek renk veya motif olması gerekmiyor. Yani kare veya değişik dantel ebatlarda ki modelleri kusursuz şekilde birleştirerek çok harika avizeler, abajurlar yaratabileceğimizi unutmayınız. Hemen hemen her gün evlerimiz de gazete veya kitap okumadan asla vazgeçmeyiz. Bu gibi tüketimler için ise danteller ile ilginç bir tasarım yaratılmış. Kırlent veya değişik ebatta bir yastığı, kırlenti orta kısım bölgesine dantel ile çevreleyin ve bu kısma gazete olsun kitap bölmesi gibi bir bölüm yapın. İşte size her zaman kullanabileceğiniz bir alternatif hanımlar.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.