Kadın Moda

Son Moda Porselen Çay Saati İkram Ürünleri Modelleri

29.04.2015
3.452
Sponsorlu Bağlantılar
Son Moda Porselen Çay Saati İkram Ürünleri Modelleri

Yorgun iş gününde, evde misafir ağırlarken, ders çalışırken, sohbet ederken ve daha bir sürü zaman diliminde özellikle Türk milleti olarak çay içmek vazgeçilmezlerimiz arasında. Bir de özel olarak birilerini ağırladığımızda ise, en güzel ikramlarla beraber, çay içmek kahve içmek bizim vazgeçilmezlerimizden. Sadece ikramların değil, kahvaltılarımızın da yıldızı çaylarımız, şık ve güzel bir şekilde ikram edildiğinde kendisi gibi içimizi ısıtıyor. Biz de bunu düşünerek sizlere son moda porselen çay saati ikram ürünleri modellerini galerimizde bir araya getirdik. Yeni sezonun en gözde modern cici ürünlerini siz de çok seveceksiniz. Çay demişken birkaç parça porselen kahve takımı modelini de göz ardı etmeyelim dedik. Size de galerimizdeki resimlerin keyfini sürmek kalıyor. Biraz son moda porselen çay saati ikram ürünlerinden söz etmek istiyoruz. Öncelikle çok cicili modeller olduğu bir gerçek, adeta çiçek bahçesi çay kahve fincan takımı modelleri var. Ayaklı fincan modelleri ise çok zarif bir görüntü sergiliyor.

Çiçeklerin arasında bazen puanlar, bazen de çizgiler birbirini tamamlıyor. Porselenin cazibesi rengarenk desenlerde bize gülümsüyor. Tüm bunların yanı sıra, cup cake desenleri ya da kupta dondurma desenleri çok sıcak bir imaj yaratıyor. Bu cup cake ya da kupta dondurma desenleri, beyaz porselenlerin üzerine işlendiği gibi arka planı pembe ya da mavi de olabiliyor. Anlaşılan çayın yanındaki ikramları anımsatan bu desenler bu sezonda çok tutulacak. Bunun yanında ikram edeceğiniz ürünleri servis etmek üzere tasarlanan tabaklar ise, tatlı pembe veya beyaz olarak, harf şeklinde. Örneğin AŞK kelimesinden oluşmuş ikram tabakları var. Bunun şeklini en iyi galerimizde görerek anlayabilirsiniz. Çünkü oldukça sıradışı bir servis ürünü modeli.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Ayrıca çaylarımızı içtiğimiz bir kahvaltıda, kahvaltının gözdesi olabilecek romantik kalp kesimli kahvaltılık tabak seti modelleri de var. Bu modellere de zaman zaman güller işlenmiş. Çay kahve fincanlarında en çok göze çarpan özelliklerden bir tanesi de, çay tabağında ikram edeceğiniz ikramlıklarınızı koyabileceğiniz, küçük ayrı bir bölümün olması. Ayrıca cicili bicili şeylerden pek haz etmeyebilirsiniz. Eğer böyle biriyseniz, ağırlığıyla harika bir havası olan hoş gül motiflerinden ya da Osmanlı motifleri işlenmiş çay kahve fincanları da var. Bunun yanında vintage desenlerin modernleştirildiği bambaşka tarzları da fincanlarınızda görebileceğiniz seçmesi size kalmış modeller de var. Özetle son moda porselen çay saati ikram ürünleri çayınız kadar sıcak ve iç ısıtan cinsten.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.