Bernardo Kahvaltı Takımları Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
Bernardo Kahvaltı Takımları Modelleri

Bernardo markası modern tasarımları ve çok şık ürünleri ile bayanların beğenisini kazanmış olan bir marka olmaktadır. alışveriş merkezlerinde mağazaları bulunan her sezonda çok şık tasarımları ile veya bir mutfak için gerekli olan her detayı bulabileceğiniz bir marka olmaktadır. Bunlar arasında bernardo kahvaltı takımları yer almaktadır. Kahvaltı günün en önemli öğünü olmaktadır. Dolayısıyla da seçim yaparken kahvaltı yapmaktan zevk alacağınız bir kahvaltı takımı tercih etmeniz gerekmektedir. İstediğiniz her renkte kahvaltı takımlarını bulabileceğiniz bernardo mağazaları şıklıkları ve aynı zamanda özel tasarımları ile de her zaman her şekilde dikkat çekici olmayı başaracak olan bir marka olmaktadır. Evlenecek olan kişiler kesinlikle birbirinden güzel olan kahvaltı takımlarını inceleyerek seçimlerini ona göre yapmalarını önermekteyiz. Sizler ile paylaştığımız bernardo kahvaltı takımı modellerini inceleyerek seçimlerinizi ona göre yapmanızı önermekteyiz.

 

2013 modern bernardo kahvaltı takımı modeli

 

Bernardo kahvaltı takımı modellerinde beyaz tabak kenarlarında yeşil kareli şeklinde oluşan ve aynı zamanda kenarında pembe çiçek detayı ile kombinlenmiş çok renkli ve tam bahar aylarını ifade eden bir kahvaltı takımı olmaktadır. Çay fincanı aynı yeşil detaylar olurken çay tabağında pembe kareli olan desenler dikkat çekmeyi başarmış olan çok şık kahvaltı takımı olmaktadır.

bernardo 2013 çiçekli kahvaltı takımı modeli

Bernardo kahvaltı takımı modelinde beyaz ve üzerinde pembe tonlarında çiçek detayları olan klasik bir kahvaltı takımı modeli olmaktadır. Özel misafirleriniz geldiğinde kesinlikle görkemli bir kahvaltı hazırlamak için çok şık bir kahvaltı takımı modeli ile dikkat çekici olmayı başaran yeni sezon tasarımları arasında yer almaktadır. Yeşil yaprakları ilse çok orjinal durmaktadır. 

çok güzel bernardo 2013 kahvaltı takımı modeli

Bernardo 2013 tasarımlarından çok şık bir kahvaltı takımı modeli olmaktadır. Pembe renklerin hakim olduğu aynı zamanda beyaz üzerinde pembe yeşil yapraklı çiçek detayları ile kombinlenen kesinlikle çok şık bir tasarımdan oluşmaktadır. Aynı zamanda servis ürünler, ,lede tam anlamı ile tamamlayıcı olmayı başaran modern bir kahvaltı takımı olmaktadır.

kiraz desenli bernardo kahvaltı takımı modeli

Şirin bir kahvaltı takımı modeli tercih edecekseniz eğer kiraz desenli olan kırmızı ve beyaz renklerin hakim olduğu çok şirin bir kahvaltı takımı modeli olmaktadır. Komple bir set olan bu bernardo kahvaltı takımı modeli çay altlığı bile beyaz üzerinde kırmızı kiraz desenlerinin olduğu bir çok güzel bir kahvaltı takımı modeli ile bernardo mağazalarına gittiğiniz de dikkat çekici olmayı başaran bir kahvaltı takımı modeli olmaktadır. 

kırmızı yeşil yapraklı bernardo kahvaltı takımı modeli

Bernardo kahvaltı takımlarında daha sade olan modellerden biri olan beyaz üzerinde yeşil ve kırmızı yaprak detayları ile kombinlenmiş çok sade ve güzel olan kahvaltı takımı modeli olmaktadır. 2013 kahvaltı takımlarında renk uyumları çok önemli olmaktadır. Kırmızı olan çatal kaşık detayı ile de tam anlamı ile çok şık olacaktır. 

minik çiçekli 2013 bernardo kahvaltı takımı

Minik çiçekler ile tasarlanan aynı zamanda kenarlarında açık pembe renk ile dikkat çekici olmayı başaran minik çiçek detayları ile çok modern çizgiler taşımaktadır. Beyaz kahvaltı takımları üzerinde çiçek detayları ile kombinlendiğinde kesinlikle çok modern bir hava sergilemiş olmaktadır. 

Pembe küçük çiçekli bernardo kahvaltı takımı modeli

2013 tasarımlarından olan bernardo kahvaltı takımları pembe kareli şeklinde tasarlanmış olan ve beyaz üzerinde pembe çiçeklerin hakim olduğu yeni sezon kahvaltı takımı modellerinden oluşmaktadır. Komple bir set şeklinde olan ve beyaz masa örtüleri ile kullanacağınız üzerinde pembe renklerde süslemeler olacak olan bir kahvaltı takımları arasında yer almaktadır.

Puantiyeli 2013 bernardo kahvaltı takımı tasarımı

Puantiye modası yıllar geçse de modasını kaybetmeyecek olan bir model olmaktadır. Beyaz üzerinde siyah ve kırmızı puantiye detayları ile kombinlenen su bardağına kadar her detayın olduğu bir çok güzel bernardo kahvaltı takımı modeli olmaktadır. Kırmızı çatal bıçak takımları ile kullanabileceğiniz bir bernardo kahvaltı takımı modeli olmaktadır.

siyah beyaz yeni sezon bernardo kahvaltı takımı modeli

Bernardo kahvaltı takımı modellerinde 2013 tasarımlarından siyah ve beyaz şeklinde tasarlanmış beyaz üzerinde siyah salkımlı siyah çiçekler ile kombinlenen çok şık bir kahvaltı takımı olmaktadır. Siyah ve beyaz severlerin çok beğenecekleri yeni sezon tasarımlarından oluşan ve siyah ve beyazın modası yıllar geçse de modasından vazgeçilmeyecek bir kahvaltı takımı olmaktadır. 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ