Kadın Moda

Mudo Concept Mutfak Eşyaları Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
Mudo Concept Mutfak Eşyaları Modelleri

Mudo Concept Mutfak Eşyaları Modelleri ile bu sezona damgasını vurmuş olmaktadır. Yeni tasarımlarında çok şık modellerden oluşan bir mutfak için gerekli olan bütün mutfak gereçlerinin olduğu yeni sezon tasarımları arasında yer almaktadır kesinlikle. Birbirinden farklı modellerde ve şıklıkta olan modern tasarımlar her zaman bayanların beğenisini kazanmaya devam edecektir. Mudo markası her sezondaki şık tasarımları onun yanında yeni tasarımlar ve modern olan mutfak gereçleri ile mutfaklarda nasıl şık bir hava yaratılır onu bizlere göstermiş olmaktadır. Mudo tasarımları mağazalarında bulabileceğinizi aynı zamanda internet üzerinden satışları ile müşterilerin kolay ulaşabileceği önemli modern tasarımlar ile her zaman dikkat çekici olmayı başaracaktır.Mudo markasının çok şık tasarımlarından olan fondü evde keyif yapmayı severlerin tercihleri arasında yer almaktadır kesinlikle. Çok şık bir tasarım olup seramik zevkini yaşayabilirsiniz. Evlerinizde modern bir atmosfer yaratacak olan çok şık bir tasarımı sizlere sunmuş olmaktayız.Mudo concept modern tasarımları ile karşımıza çıkmaktadır. soslu cips yerken rahat edeceğiniz beyaz strand üzerinde seramik detayları olan iki tane çerez koyma detayı ortasında kırmızı ve siyah mini sosluk detayı ile kombinlenmiş çok modern bir tasarım olmaktadır.

He evde olması gereken kullanışlı bir detay olmaktadır.Servis tabakları evlerde en önemli unsurlar arasında yer almaktadır. Beyaz olması hemen hemen her yemek takımı ile kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir. Beyaz seramik tabak kenarında el yapımı çiçek detayı ile çok modern bir hava yaratmış olmaktadır. Masalarınızda çok şık duracak çok özel servis tabağı olmaktadır. Baktığınızda hemen dikkatinizi çekecek olan özel bir tasarım olmaktadır.

Evlerde en çok kullanılan baharatlar bu set ile daha kolaylık sağlayacaktır. Metal olan bu baharatlık mutfaklarınız da yemek yaparken rahat bir şekilde kullanabilmenizi aynı zamanda çok şık duran bir tasarımı sizler ile paylaşmaktayız. Genellikle çoğu evde karşılaştığımız bu baharatlık seti çok şık bir tasarım olmaktadır. Son dönemlerde çok moda olan yumurtalık ile birlikte tuzluk olması mudo sayesinde ahşap üzerine kombinlenmmiş ve metal detaylar ile ilgi çekici olmayı başarmış olmaktadır. Yumurta yerken kesinlikle tuz olması şart olduğundan dolayı yanında mini tuzluk ve metal kaşık detayı ile kombinlenen çok şık bir tasarım ile kahvaltı sofralarınız renklenecektir.Genellikle restaurantlarda gördüğümüz bu servis tabağı çok şık bir tasarım olmaktadır. Ahşap üzerine porselen tabak detayı tabiki farklı olan diğer bir detayı çatal ve bıçak detayınında kendisinden olmayı tam anlamı ile bir uyum içersinde olan yeni moda tasarımlar arasında yer almaktayız. 

Yeni sezonda kahvaltılık seti özellikle her zaman kullandığımız en önemli detay olmaktadır. Ahşap üzerine camdan dört parça şekilde tabak detayı olan çok kullanışlı bir kahvaltı tabağı olmaktadır. Sürekli kullanılacak olan ve bayanların beğenisini toplayacak olan çok şık ve kullanışlı bir tasarım ile ilgi çekici olmayı başaran modern bir set olmaktadır. Stantlı olan detaylar mutfaklara çok yakışacak olan ve aynı zamanda mutfaklarda çok yer kaplamayacaktır. Çay takımı porselen olan alt detayında demlik detayı olan ve stand fincanları asılı olan çok modern bir tasarım ile karşımız açıkmaktadır. Çay tutkumuzu bilmeyen yoktur sanırım işte mudo yeni tasarımları ile mutfaklarınız da modern bir hava yaratacaktır.Beşli olan kahvaltı seti ahşap üzerine beyaz seramikler ile kombinlenmiş olan iki tane uzun zeytinlik detayı olan ve iki tane kare ve bir tanede uzun bir tabak detayı olan çok şık bir tasarım olmaktadır. Kesinlikle dikkat çekici güzellikte modern bir tasarım ile her zaman kullanabileceğiniz bir tasarım ile karşımıza çıkmaktadır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.