Kadın Moda

Yeni Moda Dış Mekan Düğün Çekim Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
Yeni Moda Dış Mekan Düğün Çekim Modelleri

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte yeni evlenecek olan çiftleri de düğün heyecanı sarmaktadır. Genç çiftlerimiz için oldukça heyecanlı geçen bu süreçte hayatta yaptıkları titizliklerden çok daha fazla titizlik ve itina sağlayacaklardır. Düğün sezonlarındaki her ayrıntı gelin ve damat için çok önemlidir. Çünkü tekrarı olmayacak olan bu özel gün onlar için vazgeçilmez anların anıları olarak kalacaktır. Çiftler düğün için yapılan hazırlıklarda gelinlik, damatlık seçimleri bir yandan, diğer bir yandan ise kuaför ve foto ayrıntılarıdır. Tabi ki bu süreçte birçok araştırma yapılır ve en uygun olan hatta yıllar sonra tebessümle bakabilecekleri ve çocuklarına gösterebilecekleri fotoğraf pozu çeşitlerini araştırırlar. Önceki yıllarda stüdyo çekimleri oldukça tercih edilirdi ve çok farklı manzara fonları ya da tek renk fonlar kullanılırdı. Son yıllarda gençlerin tercih ettikleri özel günlerine ait düğün çekimlerini ölümsüzleştirmek istedikleri dış çekim modası olmuştur. Gençlerin dış mekânlarda gerçekleştirdikleri çekimlerde oldukça doğal ve bir o kadarda farklı pozlar ile dikkat çekmektedir. Dış mekân düğün çekimlerinde gelin ve damatların kendilerine uygun çok fazla çekim seçeneklerinin olduğunu söylemek mümkündür. Mesela bazı çekimlerde yakın akraba ya da arkadaşlar ile oldukça farklı ve sevimli pozlar ile daha eğlenceli olduğunu söyleyebiliriz.

Örneğin gelin ve damadın salıncak pozları çok sevimli ve doğal olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca çılgınlık seven çiftlerimiz için de birçok poz seçeneği vardır. Su içerisinde fotoğraf çektirmek gibi cesaret isteyen pozlarda tercih edilebiliyor. Tabi bunun yanında ormanlık ya da deniz kenarı gibi doğa sevenler içinde farklı alternatifleri düşünebilirler. Düğün için dış mekânda yapılan çekimler fotoğraflarda doğallığı daha çok yansıtmaktadır. Gelin ile oluşturulan kalp figürü ya da kullanılan farklı malzemeler ile ortam daha şirin ve güzel hale getirilebiliyor. Şimdi bir başka ayrıntının dikkat çekmekte olduğunu söyleyebilirim ki; gelin ve damat beyin vermiş olduğu çok espirili poz çeşitleridir. Genç çiftlerin bu pozlar verilirken çok eğlendiklerini anlayabiliyoruz.

Resimleri Tam Boyutlu Görebilmek İçin Herhangi Bir Resme Tıklayıp Tüm Galeri Resimleri Görebilirsiniz.

Gelin hanıma başına masaj yaptıran damat pozu damat adaylarının çok tercih edeceklerini düşünebiliyoruz. Her mekânın kendine özgü atmosferi ve profesyonel fotoğraf çekimi yapan arkadaşlar ile süper çekimler ortaya çıkacaktır. Doğa manzaraları ya da deniz kenarı gibi alanlarda yapılan çekimlerde kullanılacak detaylar ile daha görsel zenginlik kazandırılabilir. Bir fotoğrafta dikkat çeken bir detay da düğünler için hazırlanmış espirili yazılar ya da çeşitli şirin gözlükler de çok tercih edilmektedir. Ayrıca baloncuklar ile yapılan çekimde çok farklı bir doğallık ve güzellik sağlamıştır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.