Kadın Moda

Yeni Sezon Tesettür Gelin Başı Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
Yeni Sezon Tesettür Gelin Başı Modelleri

Düğün günü beklenen an geldi tesettürlü gelinleri unutmayan bu modeller yapılışı ve detayları ile ayrı bir dikkat çeken görselleri üzerine toplayan evlenecek olan geline daha çok görünün getiren bu modelli bir çok detaylı yapıya sahiptir.2015 tesettür gelin başı modellerine gelin birde birlikte bakalım boncuklu yapılı, tül detaylı, küpür görselli, zincir detaylı, pembe türban tasarımlı üzerine inci serilen modelli, duvakla sadeliği seçen gelinle hitap eden, çiçek görselli, üzerine taç getirilen modelli ve tanımı yapılan bir çok modelli zerafet yapılı tam da düğünlere yakışır tesettür gelin başı modelleri yer almaktadır. Düğün gününün bembeyaz yapılı gelinlikleri üzeri türban görselli şık yapılış ve işleniş modelleri daha çok göz kamaştıracak gibi duruyor. Gelinler için tasarlanan bir çok modele ve yapıya tabi tutulan sınırları zorlayan modeller evlenecek olan gelinlerin beğenisine sunulmaktadır. Kusursuz yapısıyla da ayrı bir detay gibi duruyor. Bildiğiniz üzere düğün gününün olmazsa olmazları arasında yer alır. Farklı yapılışı ile kuaförlerin eline geçen ve yapılan bu tasarımlı dizaynlar resmen elleri konuşturuyor. Bir çok görsele sahip olmanın yanın da gelinlere de görsellik sunan 2015 tesettür türban modelleri her kadına farkındalık yaratır.

Renkli ama çoğu kez beyaz renkli türban kullanılan gelinlik üstü bu modeller geline de giyilen gelinlik modeline de sıradanlıktan sıyırıp adeta başka bir görselliğe sürükler bembeyaz görüntüye sahip olan bu gelinlik türbanları gelini bir anda eşsiz bir periye çeviri verir. Bir çol model, yapıya görsele bürünen bu tesettür türbanlarını seçmek de bir o kadar hatta oldukça zorlayacak gibi görünmektedir. Var olan modelin arasın da kendine yakışanı bulma, seçme, yaptırma beraberinde tatlı bir telaş getirmektedir.

Resimleri Tam Boyutlu Görebilmek İçin Herhangi Bir Resme Tıklayıp Tüm Galeri Resimleri Görebilirsiniz.

Ne diyelim Tesettür türbanı seçecek olan gelinlere şimdiden kolay gelsin görselleri paylaşılan bu modeller bir çok evlenecek olan tesettürlü türbanlı gelin başı yaptıracak olan gelinlere de kolaylık sağlamaktadır. Bunun yanı sıra her tesettür türbanlıya hitap edecek bir çok çeşit, model, yapılış, işleniş bulunmaktadır. Modellerin ve görselliğin haricin de her geline görselliği şık gelen bu türban tasarımları 2015 trendini uzun zaman koruyacak ve bu moda akımı esip kavuracak gibi duruyor. Bu trend yapılı türban tasarımları genç gelinlerin gözdesi ve tercih edecekleri modeller haline gelmektedir. Görsel yapısıyla dikkat çeken tasarımlar gelinlerin beğenisine göre bir çok model farklılığı ile yapılır .

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.