Kadın Moda

Yeni Sezon Gelin Başı Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
Yeni Sezon Gelin Başı Modelleri

Uzun zamandır düğün gününe yani bugüne hazırlanıyorsunuz öyle değil mi ? Düğün günü geldi çattı saçınızı yaptıracaksınız düşüncesi tırmalar da durur hadi kuaföre ve aklınıza gelen birkaç gelin saçı modeli de takıldı yada karar veremediniz. Eğer bir model belirdiyse O halde biraz rahatlamışsınız demektir. Karar vermek için aslında tek ihtiyacınız olan kafanıza yatan model belirlemek ve yaptırmak olacak her model de gelinliğe gitmez o zaman doğru seçeneğe doğru gidelim görselleri mevcut olan bir sürü fotoğraf paylaşıldı gelin birlikte bakıp yorumlayalım. Sade yapılı, havalı yapılı, topuzlu, dağınık modelli, dalgalı, örgülü, açık saçlı, Dağınık topuzlu ve bir çok yazamadığım model vardır. Bir başka deyişle evlilik diyorum hangi kızın rüyasını süslemez ki hatta küçüklükten beri gelinin saçı, makyajı, gelinliği, takısı, ayakkabısı her bir şey en ince detayına kadar planlanır, düşülür, hazırlanır yorulur. Peki bunca hazırlık neye tabi de uzun süre hayali kurulan evliliğe gelelim konumuza : Gelin başı buda ayrı bir görsellik taşır ve giyilen gelinlikle beraber adeta şıklık uyumu içine girer. Her çeşit gelin başı modeli vardır. Sade oluşundan tutun dan havalı olanına kadar kadar gidilir. Her genç geline uygun gelin başı modelleri vardır.

Her yapısıyla evlenecek olan geline seslenen bu modeller tasarımcısı olsun, resmi gösteren olsun, saça uygulayan olsun hepsi zerafet bekler aslında bununla birlikte her geline hitap eden bu görseller doğru seçilmekle baştan uca görselliği yakalar.Geline ayrı duruş katan bu modeller kır düğününde başka kış düğün konseptinde başka, bahar düğünü kopsentin de ise tamamen başka modelle karşımıza çıkmaktadır.

Resimleri Tam Boyutlu Görebilmek İçin Herhangi Bir Resme Tıklayıp Tüm Galeri Resimleri Görebilirsiniz.

Gelinlerin işi aslında hep kolay hem de bir o kadar zor kolay olmasının sebebi bir çok model mevcut zor olmasının sebebi bir çok beğenisi yüksek olan gelin başı modeli mevcut bununla birlikte gelinin seçmiş olduğu model kendiyle birlikte giymiş olduğu gelinliği de şık tutar. Yapısı itibari ile her sezon farklı oluşunu artıracak modeller de karşımıza tasarımcılar sayesin de çıkacak gibi görünmüyor da değil dönelim başa doğru seçildiğinde görselliği ve doğru duruşu yakalayan bu modeller her tarzdan, modelden şıklıktan, zerafet oluşundan görsel duruşundan olup gelinlerin saç modeli seçmesini bekler. Ve saçını yaptıracak olan gelinin beğenisine sunulmaktadır. Seçilen gelin başı saç modelleri yaptırıldıktan sonra eksik olan her şey tamam demektir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.