Kadın Moda

Merinos Marka Halı Modelleri

24.07.2015
8.355
Sponsorlu Bağlantılar
Merinos Marka Halı Modelleri

Merinos markasının temelleri Gaziantep te dayanmaktadır. Gaziantep halı konusunda adını ispatlamış ve ünlü markaların birçoğu bu şehirde çıkmış olmaktadır. Zaman ilerledikçe makine sayılarını arttırarak üretimlerini genişletmeye başlamaktadır. Her geçen yıl merinos markası büyük kitleye hitap etmeye başlamaktadır. Yaptığı reklamlar ve kalitesinden dolayı kesinlikle ilgi çekici olmayı başarmaktadır. Zemin dekorasyonu evlerin en önemli dekorasyon ürünleri olmaktadır. Zemin dekorasyonu evlerin modern tarzını ve havasını gösteren halı örnekleridir. Aynı zamanda halı seçimini evinizin ve eşyalarınızın rengine ve tarzına göre tercih edilmesi gerekmektedir. Merinos yeni sezon halı modelleri bebeklerin de rahatlıkla üzerinde oyun oynaya bileceği bakterilerden uzak olan halı örnekleri ve özel ipliklerin kullanılmasıdır. Spor tarzda evlerde kullanılması gereken ve üzerinde rengârenk pembe tonlarında olan çiçek detayları ile kombine edilmiş olan havalı ve modern olan merinos halı modelleri ile beğenileri kazanmaktadır. Genellikle mutfaklarda daha çok tercih edilmesi gereken yeni sezon tasarımları arasında kesinlikle yer alacaktır.

Krem olan koltuk örneklerine daha renkli halı modelleri ile renk katabilirsiniz. Gene içinde krem renklerin olduğu fakat kırmızı çizgi detayı ile renk ve hava katılmış olan çok kullanışlı bir halı modelidir. Sade bir eviniz var ise desenli halı modelleri ile de renk katabilirsiniz. Gri halı üzerine hareket katması açısından siyah yuvarlak detayları ve açık gri şeklinde detayların olması ile de hareket katılmaktadır. Son dönemlerin en gözde halı örneklerinden olan kabartmalı halı tasarımları evlerde görkemli ve modern duran yeni sezon dikkat çeken tasarımlar arasında yer almaktadır.

Resimleri Tam Boyutlu Görebilmek İçin Herhangi Bir Resme Tıklayıp Tüm Galeri Resimleri Görebilirsiniz.

Klasik tarzda merinos halı modellerinden mat renklerde çiçek detaylarının kombinlendiği çok modern halı örnekleridir. Krem ve kahverengi renklerin bir arada kullanıldığı aynı zamanda çiçeklerin kombinlenmesi ile havalı bir halı modeli ortaya çıkmaktadır. Kırmızı ve beyaz renklerin dalgalı olarak kombine edilen merinos halı modelleri ile beğenileri kazanacaktır. Kahve krem renklerinde olan halı modellerinin aralarında olan pembe çiçek detayları hava ve renk katmaktadır. Klasik tarzda evleri olan bayanların tercih edeceği havalı halı örnekleridir. Siyah ve beyaz renklerin birlikte kombine edilecek olan çok havalı bir halı modelidir. Krem olan halı modelinin üzerine siyah, kırmızı ve gri renkleri için kombinlenmiş yuvarlak detayları ile hareket katılmaktadır. Renklerin birbiri ile uyumlu olan çok güzel merinos halı modelleri ile beğenileri kazanmayı başarmaktadır. Birbirinden farklı modellerde olan merinos halı modellerini inceleyerek kesinlikle seçimlerinizi ona göre yapmanızı önermekteyiz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.