Kadın Moda

Bernardo Yemek Takımları Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
Bernardo Yemek Takımları Modelleri

Bernardo yemek takımları farklı modellerde tasarımları ile ilgi çekmeye başarmış olan bir marka olmaktadır. Çok farklı tasarımlarda ve modellerde aynı zamanda her aradığınızı bulabileceğiniz çok narin tasarımlar arasında yer almaktadır. Bernardo yemek takımları hem sade hemde şık olmaktadır. Bernardo alışveriş merkezlerinde mağazaları olan ve aynı zamanda çok ince çizgileri barındıran tasarımlar ile ve kaliteden hoşlanan kişilerin tercih ettiği bir marka olmaktadır. Birbirinden farklı tasarımlar her zaman ilgi çekici olmayı başaran bir marka olmaktadır. Birbirinden farklı modellerde ve tasarımlarda çok modern tasarımlar arasında yer almaktadır. Birbirinden farklı modellerde bernardo yemek takımlarını inceleyerek seçimlerinizi yapabilirsiniz. Bernardo yemek takımı modellerinde beyaz olan bu kahvaltı takımı hareket katması açısından siyah dal şeklinde desenler ile kombinlenmiş olmaktadır. Kesinlikle günlük yaşantınızda kullanabileceğiniz hem sade hemde çok şık bir tasarımdan oluşmaktadır. Komple bir set olmaktadır.

siyah ve beyaz rengin uyumunu sevenler için tercih edilmesi gereken bir yemek takımı olmaktadır. Sıradışı olan tasarımları sevenler için oval şeklinde olan ve bu yemek takımı modeli yanlarında ince siyah çizgileri sayesinde ve tabakların kendisine göre desenleri olması ile çok şık durmaktadır kesinlikle. Özel davetlerde kullanabileceğiniz ve ara ara siyah puantiye detayı ile kombinlenmiş bir tasarım olmaktadır. Özel olan daha çok klasik çizgiler taşıyan yemek takımlarına bu model bir örnek olmaktadır.

Beyaz kenarlarından gri desende çiçek motifi olması görsel olarak bir hava katmış olmaktadır. Ayrıca kelebek detayları ilede kombinlenmesi dikkat çekici olmasına yardımcı olmaktadır. Davet sofralarınız dikkat çekici güzellikte olacaktır kesinlikle. Sadelikten hoşlanan bayanlar işte tam sizlere göre olan bir yemek takımı modeli olmaktadır. Beyaz kenarlarında sarı çizgileri olan ve iç en alt servis detayı kendisinden desenli ve diğer detayları sade beyaz ve kenarlarında sarı çizgi detayları ile kombinlenmiş olan bir tasarım olmaktadır. Sade ve şık bir yemek takımı ile bernardo damgasını vurmaktadır. Osmanlı motifleri ile tasarlanmış olan bu model kare olarak kombinlenmiş bir tasarım olmaktadır. Kare kendisinden desenli olan ve beyaz üzerinde açık renkte desenler ile kombinlenmiş çok şık bir tasarım olmaktadır. Kare bernardo yemek takımı modellerinde dikkat çekici güzellikte olan klasik bir yemek takımı modeli ile dikkatleri çekmiş olan bir yemek takımı modeli olmaktadır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Bernardo günlük yemek takımlarında da çok şık tasarımlar ile ilgi çekmeyi başarmış olmaktadır. Pembe renklerin ağırlıklı olduğu çok modern bir yemek takımı modeli olmaktadır. Beyaz üzerinde kendisinden desen ile içinizde cıvıl cıvıl bir atmosfer yaratacak ve çok modern bir tarz ortaya koyacaksınız. Günlük sofralarınız ile şıklığı yansıtacaksınız. Bernardo yemek takımı modellerinden beyaz kare bir tasarım daha sunmaktayız. Beyaz üzerinde sarı desenler ile kombinlenmiş ve sarı detaylar her zaman daha gösterişli olan detaylar olmaktadır.

Çok şık ve modern gözüken ve aksesuarlar ile tamamlandığında ortaya çok şık bir yemek takımı modeli çıkacaktır. Her zaman bayanların beğeneceği yemek takımı modelidir. 2013 bernardo yemek takımı modellerinden siyah beyaz bir tasarım daha sizlere sunmaktayız. Bu model servis tabağında siyah renk yoğunluklu kullanılırken diğer detaylarda ise beyaz renk daha çok ağırlıklı olmaktadır. Üzerinde ince çiçek detayları ile de kombinlenen çok şık bir tasarım olmaktadır. Aynı zamanda bayanların beğenisini kazanan çok şık bir yemek takımı modeli olmaktadır. Desenli olan yemek takımlarının daha klasik tasarımlar ile birleşmesi ile kombinlenen çok şık bir yemek takımı dikkatleri çekmeye başlamış olmaktadır. Mat renklerde çiçek desenleri ile kombinlenmiş olması sanki canlı bir hava katmış gibi olmaktadır. Çok şık ve modern gözüken görkemli bir yemek takımı modeli olmaktadır. Bernardo yemek takımında kendisini gösteren bir yemek takımı olmaktadır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.