Kadın Moda

El Emeği İle Yapılan Farklı Tasarım Teknikleri

Sponsorlu Bağlantılar
El Emeği İle Yapılan Farklı Tasarım Teknikleri

Hanımların her zaman kendilerine yeni bir uğraş bulmaları artık çok daha kolay olduğunu söylemek oldukça mümkün. Bazı hoby dünyalarının biz hanımlar için birçok denenmiş örnekler vardır. Hatta evde kendine uğraş arayan ve bazen de bunu kazanç olarak da değerlendirilen birçok çeşidi vardır. Hanımlar evde bol bol zamanımız olabiliyor ve bunları faydalı yönde kullanmak isteriz. Kimi zaman el örgüleri yaparız kimi zamanda satış odaklı birçok yol bulup değerlendiririz. Mesela şu anda inceleyeceğimiz konumuzda tam bu noktada kesişmektedir. Hanımların bazen eski kıyafet ya da başka eşyaları değerlendirerek çok daha göz alan bambaşka yaratıcılıkla yapılmış tasarımlar ortaya çıkabiliyor. Tığ yardımı ile yapılmış olan çok değişik tasarımlar ve malzemeler oluşturmak hiçte zor değil. Hatta bu gibi çalışmaların öğretildiği eğitim yerleri açıldığı gibi bunları maddi kazanç sağlayarak aile bütçesine katkı sağlayabilecekleri birçok ortam oluşturulmuştur.

Baktığımız zaman eski kot pantolonlarımız ile yapılan çantalar dikkat çekmektedir. Her bayanın evinde mutlaka eski kullanılmayan kot pantolonları vardır. Sizlere güzel fikirler sağlayacak olan bu konumuzdan faydalanarak tabi ki yaratıcı yönünüzü de kullanarak sizlerde harikalara imza atabilirsiniz. Ya da kullanmadığınız birçok uzun kollu tişört ve kazak gibi kıyafetlerinizde vardır ve bunların uzun kollarından kurtulup kendinize yeni bir tarz oluşturarak yenilikçi ruhunuzu ortaya çıkabilirsiniz. Bu arada bunların yanında şunu da unutmamalı tığ işini ve normal örgü tekniklerini hemen her bayan az çok bilir.

Resimleri Tam Boyutlu Görebilmek İçin Herhangi Bir Resme Tıklayıp Tüm Galeri Resimleri Görebilirsiniz.

Burada anlatılmış olan evlerimizin şıklığına farklı bir bakış kazandırmak için kendi el emeğimiz göz nurumuz olan tığ işleri ile yapılmış olan paspas modelleri de oldukça dikkat çekecektir. Şunlarda unutulmamalı bayanlardaki yaratıcılık sınırı hiçbir zaman bitmedi bitmeyecekte. Eski çoraplardan da yapılan birçok oyuncak ve kuklalar yapabiliriz. Normal örgü şişleri ile yapılan ayrıca dikkat çeken ve her hanımın kesinlikle yapmak isteyecekleri çanta modelleri de muhteşem gerçekten. Hanımlar yeter ki istesin ellerinden hiç bir şey kaçmaz. Yaratıcılıkta asla sınırları olmadığını birçok başarılardan anlayabiliyoruz. El becerisi konusunda ve fikirleri doğrultusunda oldukça dikkat çeken tasarımlara imza atmayı hanımlarımız çok iyi bilirler. Buradan şunu anlayabiliriz ki; hanımlar her zaman ellerine hangi malzeme yada anlatılan ne olursa olsun bunları çok güzel değerlendirebilirler. Sizlerde evlerinizde kendi emeğiniz ile yapılan birçok tasarımı bulundurmak isterseniz sizler için hazırladığımız görsel galerimizdeki anlatımlar ile başarabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.