Kadın Moda

Eski Ve Kırık Cd Den Neler Yapılabilir

15.09.2015
11.184
Sponsorlu Bağlantılar
Eski Ve Kırık Cd Den Neler Yapılabilir

Değerli takipçilerimiz merhabalar. Sizlere daha öncede evimizde kullanmadığımız ya da eskiyen eşyalarımızı atmadan nasıl değerlendirerek faydalı halde getirebiliriz ile ilgili pratik bilgiler sunmuştuk. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte eskiden popüler olup sonradan neredeyse çok az kişi tarafından kullanılan bir parçadan bahsedeceğim. Cd evet şimdilerde yerini flash belleklere bıraktı ama sanıyorum ki birçok evde halada bulunmaktadır. Cdleri atmadan önce neler yapılabilir düşündünüz mü? Biz millet olarak çok israf eden bir milletiz ama buna rağmen aklını bu tarz geri dönüşüm işlerinde kullanan millette bizleriz herhalde. Değerli takipçilerimiz bu küçük ve ne yapılabilir ki bu cd ile diye düşünüyor olabilir ve atabilirsiniz. Bizlerde siz değerli takipçilerimize en ufak bir eşyayı dahi atmamak için eski ve kırılmış olan cdleri nasıl değerlendirebiliriz araştırdık ve bulduk. Sizlerde göz atıp incelediğinizde gerçekten çok şaşıracaksınız çünkü aklına gelmeyecek çok farklı dekor için kullanım alanları var. Evinizin her yerinde kullanabileceğiniz süs eşyaları, bebek odalarınıza süsler ki cdlerin parlayan kısımları bebeklerin dikkatini çok çekecektir ve hatta gömlek ve tişört yakalarına ayrı bir şıklık katacaksınız. Biliyorsunuz ki israf gerçekten büyük bir günahtır ve bu israfı sadece yemek ve içecek olarak sınırlandırmayın. Kullanmadığımız ya da işimize yaramayan her türlü eşyayı değerlendirmek siz değerli takipçilerimizin kendi elinde. Kimin aklına gelir ki cd ile bu kadar çok şeyin yapılabileceği. Sadece biraz daha detaylı düşünmek ve biraz daha görüş açınızın büyük olması gerekmektedir.

Aslında bu kadar çok düşünmeye bile gerek yok değerli takipçilerimiz internet kullanmayan nadir aileler kaldı artık ve internetten doğru bir şekilde yararlanmak çok ama çok önemli bir şey. Eski ve kullanılmayan eşyalarınızdan neler yapılabileceği aklınıza gelmiyor olabilir hayatın koşuşturmasından hepimizin kafası dalgın açın bilgisayarınızı ve bakın.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Görüntüleri ve videoları izledikten sonra evinizde hem dekor amaçlı hem de işe yarar bir şeyler yaptığınızı görecek ve kendinizi hem teselli hem de mutlu hissedeceksiniz. Sizlere sunmuş olduğumuz eski ve kırık cd den neler yapılabilir paylaşımı siz değerli takipçilerimizin ufkunu açarak farklı tasarımlar yapmanıza yardımcı olmaktır. Elimizdekilerin kıymetini bilmek gerektiğini düşünüyorum. Bu bir kırık iğne dahi olabilir her ne olursa olsun, nerede ve nasıl kullanıp nelere faydası ve katkısı olabileceğini düşünmek gerek. Değerli takipçilerimiz umarım sizler için hazırladığımız paylaşımdan memnun kalırsınız. İyi seyirler. Kendinize iyi bakın.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.