Kadın Moda

20 İlginç Ayakkabı Modeli

Sponsorlu Bağlantılar
20 İlginç Ayakkabı Modeli

Bilindiği üzere kadınların en önemli aksesuarlarından biri ayakkabılardır. Kıyafet kombinlerinin olmazsa olmazı, bazen en göz alıcı parçası,kıyafeti en farklı kılan detay olabilirler. Topuklu ayakkabılar ise gerek yüksek,gerek alçak topuklusu, stilettosu, platformu, giymeye cesaret edemeseler bile tüm kadınların gözde aksesuarı ve kendine yakıştırdığı nadir parçalardandır. Günümüzde ise işi gereği, özel bir davete giderken veya gündelik yaşamda topuklu ayakkabılar kadınlar tarafından oldukça sık tercih edilmektedirler. Maalesef ki her güzel şeyin bir kusuru olduğu gibi topuklu ayakkabıların da yaşattığı sorunlardan ayak ağrıları,ve yeterince rahat olmamalarıdır. Peki ya siz en sevdiğiniz hayvanı, küçük bir akvaryumu, favori meyvenizi veya sizi yansıtan herhangi bir şeyi ayağınızda taşımak ister miydiniz ? Yoksa bu çılgın fikre tamamen soğuk mu bakardınız? Bazı ülkelerde bu mümkün! Bu özel tasarımlar sayesinde bir muzu,bir balığı ayakkabınızda taşıyabilirsiniz O bilim kurgu filmlerinde gördüğünüz teknolojik, üzerindeki düğmelerle komutları gerçekleştiren ayakkabıların sahibi olmak nasıl olurdu? Kendinizi bir filmden fırlamış gibi hissettiren bu ayakkabılara bayılacaksınız. Fazla cesur tasarımlarıyla gündelik hayatta tercih edilmeyecek olsa bile.

Bir kostüm partisinde,bir organizasyonda veya günümüzde ülkemizde de meşhur olan ‘halloween party’ lerde ilgi odağı olacağınız kesin! Ayağınıza geçirdiğiniz an başka bir evrenden fırlamış gibi hissedebilirsiniz! Fakat hem sizin hem de çevrenizdekilerin eğlenceli anlar yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz. Sıkıcı ayakkabıları bir yana atıp,bunları mutlaka görmelisiniz! Topuklu ayakkabılarla rahat edemeyenler için spor veya düz taban ilginç ayakkabılar da mevcut.Hepsi özel tasarım olan bu ayakkabıların havalı versiyonları dışında mide bulandırıcı,korkunç şeyleri sevenler için de seçenekleri bulunmakta. Bilindiği üzere adeta ilginç ayakkabılarıyla ünlü Lady gagadan esinlenen bu ayakkabılar içinde herkes kendinden bir parça bulacak olsa bile yeniliğe açık olmayan kişilerin pek de hoşuna gitmeyebilir.Pek konforlu oldukları söylenemez ama bu sıradışı şeyler önümüzdeki yıllarda çok fazla tercih edilecek, ve moda olacak gibi duruyor.

Resimleri tam boyutta görebilmek için üzerlerine tıklayınız.

Herkesin sıradanlıktan sıkıldığı bir çağda olduğumuz düşünülürse ilerde bu gibi parçalar moda haftalarında, ünlülerin sade kıyafetlerinin altına kıyafetleri patlatmak amaçlı giydikleri star parçalar olarak önümüzdeki senelerde galaların bile vazgeçilmez parçası olabilirler. Siz de bu tasarımlardan ilham alarak ayakkabılarınızı baştan yaratabilir belki de yeni bir moda akımının öncüsü olabilirsiniz.Her zaman farklılığı ve kendinizi ön plana atmayı seven biriyseniz. Kendinizi diğerlerinden farklı hissetmek önceliğnzse, bir ortamda gözlerin üzerine çevrildiği kişi olmak hoşunuza gidiyorsa eminiz bu tasarımlara bayılacaksınız!

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.