Kadın Moda

Örgüden Oyuncak Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
Örgüden Oyuncak Modelleri

Şüphesiz ki televizyon ve teknolojik aletlerden arta kalan vakitlerinde,çocuklarımızın en çok sevdiği ve en çok vakit geçirdiği şeylerden biri de oyuncaklardır.Sürekli temas halinde oldukları ve hatta gerek dişlerini kaşımak gerekse bir merak sonucu ağızlarına götürdükleri oyuncakların içeriğindeki maddelerin güvenilirliğinden ne kadar eminiz ? İşte Buna bir çözüm olarak, hem içimizin rahatlaması için hem de çocuklarımızın ne ile oynadıklarından emin olabilmek için kendimiz, el emeğimizle çocuklarımız için oyuncaklar örebiliriz. Çoğu çin malı olan bu oyuncaklar içerdikleri yüksek kurşun oranları, renklendirmek için kullanılan zararlı boyalar yüzünden bazı ülkelerde toplatılırken bu oyuncaklarla oynamamaları için bu harika bir çözüm olabilir. Sadece çocuklarımız değil insan sağlığını tehdit eden bu maddelerden tüm aile halkının uzak durması çok daha iyi olacaktır. Üstelik iyice kirlendiklerini düşündüğünüz an onları makineye atıp temizleyip,yıkayabilirsiniz.Üzerindemikropbiriktiren kirli oyuncaklara artık veda edebilirsiniz. Böylece çocuklarınız istediği şekilde oynarken sizin de içiniz rahat edecek.

Yurtdışında amigurumi olarak da bilinen bu oyuncakları üretmek tamamen sizin hayal gücünüze kalmış.Kızınız için güzel sarı saçlı bir bebek,Veya oğlunuz için kırmızı küçük bir araba. İstediğiniz renk,şekil ve boyutlarda oyuncaklar örebilir,oluşturabilirsiniz.Bunun için internetteki pek çok yabancı fikir sitelerinden ya da yabancı ülkelerde ‘diy’ (do it yourself) olarak bilinen kendin yap videolarından da yardım alabilirsiniz.

Resimleri tam boyutlu görebilmek için lütfen resimlerin üzerine tıklayınız.

Eğer bu işlere pek eliniz yatkın değilse bile en azından internetten araştırarak online satış sitelerinden satın alabilirsiniz.Veya bu sağlıklı oyuncaklara ulaşmak için örgüyle her zaman içiçe olan, en zor modelleri bile becerebilen kendi aile büyüklerimizden yardım almak da bizim için harika ve bütçeye uygun bir çözüm olabilir. Ayrıca eğer bütçeye katkı sağlamak istiyorsanız ve bu işi bir kere denedikten sonra iyi bir iş ortaya çıkarırsanız, bu harika oyuncakları kermeslerde,internet sitelerinde,satış uygulamalarında veya yakın çevrenize satarak, hem sağlıklı oyuncakları tanıtmış olur hem de biraz gelir elde edebilirsiniz. Bu sağlıklı oyuncaklar için gerekenler Biraz yün, şiş, düğme ve kurdeleler! Sadece bir tuhafiyeye uğrayıp çocuğunuza sağlıklı oyuncaklarına kavuşturabilirsiniz! Ayrıca sizin gözetiminizde çocuğunuzla birlikte yapmanız hem onun yaratıcılığının hem de zeka ve düşünce gücünün gelişmesine yardımcı olucaktır! Oyuncağınızı tasarlamadan önce çocuğunuzun da fikrini almayı unutmayın. Birlikte onun da seveceği ve uzun süre oynayacağı bir şeyi tasarlarken hem güzel dakikalar paylaşacak,hem de onunla çok eğleneceksiniz!

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.