Kadın Moda

Yeni Tasarım Bebek Şekeri Modelleri

25.08.2015
2.660
Sponsorlu Bağlantılar
Yeni Tasarım Bebek Şekeri Modelleri

Bebek şekeri modelleri son zamanların modası haline gelen süs eşyası ağırlıklı modellerdir. Zorlu geçen hamilelik dönemi ardından bebeğiniz için sınırsız sayıda hazırlık yapmaya başlarsınız .Kıyafetler gereçler her şey en iyisi ve güzeli olacak şekilde düzenlenir. Bebeğin doğumu ardından bütün akraba ve arkadaşlarınız bu güzel günü sizler ile paylaşmak için gelirler. Bu özel ve mutlu gününüzü küçük şık hatıralarla süsleye bilirsiniz. Son zamanlarda herkes tarafından çok ilgi gören bebek şekeri modelleri hergün yeni model ve tasarımlar ile sizlerin beğenisine sunuluyor. Çok sayıda annenin bebeğinin cinsiyetine göre ve bütçesine göre modeller seçmektedir. Bu özel günde sevdiklerinize verdiğiniz küçük armağan bebek şekerleri yıllarca hatıra olarak saklanabilir tasarımlardır. Onlar kadar sizinde bebeğinize özel bu tasarımı yıllarca saklayabilir ve hatta büyüdüğünde çocuğunuza bu kişiye özel hatırasını gösterebilirsiniz. Bir çok farklı şekilde tasarlanmış bebek şekeri modelini ister mıknatıslı ister anahtarlık isterseniz süs eşyası ve isterseniz de mis kokulu  sabun olarak tercih edebilirsiniz. Tercihin ve ilginin çok olmasından dolayı küçük büyük olarak hazırlanmış modelleri en uygun fiyat dan yükselen fiyatlara kadar ulaşabilirsiniz .

Doğum öncesi yada sonrasında yapacağınız organizasyonlarda bu bebek şekeri modellerini konuklarınıza sunabilirsiniz. Resim çerçeveli  modelleri bebeğinizin ilk resmi ile hazırlanır ve çok hoş bir tasarım çıkar ortaya. Genel olarak mıknatıslı modellerin kullanım açısından da kolay olması ile çok tercih edilmesi bu konudaki çeşitliliği artırmıştır.

Süs eşyası olarak tasarlanmış birbirinden güzel ve farklı model ise hem evinizin her köşesinde hem de bebeğinizin odasını süslemede kullanabilirsiniz. Bu kadar ilgi görmesi ve tercih edilmesi çok sayıda firmanın ilgisini çekerek bu işe yönelmelerine sebep olmuştur. Bu da alıcılar için fiyatın düşme  avantajını getirmektedir. Her bütçede kişiler bebeğine bu özel tasarımlardan yaptırabilir. Kaç tane yaptıracağınız yada kaç adet yaptıracağınız tamamen size kalmış bir detaydır. Ve hatta el becerisi gelişmiş bayanlar artık evlerinde  kendileri yapmaya başlamış durumdalar.
Resimleri Tam Boyutlu Görebilmek İçin Herhangi Bir Resme Tıklayıp Tüm Galeri Resimleri Görebilirsiniz.

Yalnızca kendi bebeği için yapanların yanı sıra bu işi ticari olarak evine katkı amaçlı yapan bir çok bayan vardır. Aslında bütün amaç biricik bebeklerinizin  bu özel günde en güzel şekilde geçirmektir. Bu bebek şekerleri her zaman bu güzel günü hatırlayacağınız hatıralar oluşturacak siz anneler için. Farklı olmayı seven anne adaylarının bu kadar ilgi gösterdiği bebek şekeri modellerine bende bir albüm hazırlayarak sizlere fikir olmasını amaçladım..

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.