Kadın Moda

Kız Çocuklar İçin Okul Çantası Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
Kız Çocuklar İçin Okul Çantası Modelleri

Anneler ve babalar için evlatlarının varlıkları ile dünyaları bambaşka olur. Biliriz ki her şey bir yana çocukları bir yana. Onlar için yapmayacakları bir şey olmaz. Her evreleri her zaman ayrı bir anıdır. Doğmaları, yürümeleri, ilk anne baba demeleri gibi her zaman heyecanla anlatılır. Ama öyle bir an vardır ki her anne baba çocukları kadar heyecan ve gurur yaşarlar. Okul çağına geldikleri zaman ayrı heyecan yaşanan ve hissedilen bambaşka duygularda olunması çok da anlatılabilecek gibi değildir. Okul alışverişinde çocuklarının ne isterlerse almaya ayrı bir özen gösterirler ve her ayrıntıya özenle yaklaşırlar. Anısını ve hatırasını bambaşka yaşamak için ilk okul günü heyecanı yaşadıkları gibi bunu fotoğraf ya da video çekerek ölümsüzleştirirler. Yıllar sonra bakarlar o yıllarda alnın her malzeme muhteşem bir mutluluk ile yâd edilir. Evet, çocuklarımız için en önemli ayrıntı okula başladıkları zaman muhteşem ve kendi zevklerine uygun okul çantalarıdır. Erkek çocukları ve kız çocukları için ayrı ve o sene için moda olan ne varsa onların hâkim olduğu tasarımlar tercih edilir. Kız çocuk okul çantası modellerinde baktığımız zaman her zevke hitap eden muhteşem ve şık tasarımlar göze çarpmaktadır. Her rengin kendine özgü tonlarının kullanıldığı kız çocuk okul çantası modellerinde mutlaka aradığınızı bulabileceksiniz. Kızlarımızın okul çantası seçimi yaparken o yıllarda hangi çizgi film kahramanları meşhur ise onun tasarım ve çizgileri olsun isterler ve mutlaka o çantayı alırlar.

Bende erkek ve kız çocuk annesi olarak bunları her sene tekrar tekrar yaşıyorum. Her yıl yenilenen ve kız çocuklarımız tarafından çok tercih edilen tasarımlar çizgi film kahramanları olmaktadır. Pembe renklerde ve kırmızı tonlarda olan kız çocuk okul çantalarımız annelerinde kızları kadar ilgisini çekecektir. Barbie, hello kity, monster hıghli gibi son yıllara damgasını vurmuş olan çizgi film kahramanları olan figürler en çok tercih edilenlerdir. Tabi bazı çanta çeşitlerinde ise sade renk ve desenler kullanılmıştır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Çok fazla kargaşa sevmeyenler için sade kız çocuk okul çanta modelleri yine tercihi fazla olacak olanlardandır. Kızlar genelde pembe renkli olan okul çantalarından çok fazla hoşlanırlar. Bu arada kız çocuklar arasında birbirlerine hayran bakışları da olabiliyor ve hepsi kendi çantasını övmenin ve kendileri istediği için onun alındığını söylerler. Evet, okul hazırlığında olan küçük kız çocuklarının muhteşem anne ve babaları sizlerde kız çocuklarınız için özel tasarlanmış olan okul çantalarından onların okullarına mutlu gitmelerini sağlayacak rahat kullanımı olan çantalardan tercih edebilirler.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.