Kadın Moda

Kına Gecesinde Kullanılacak Malzemeler

03.06.2013
Sponsorlu Bağlantılar
Kına Gecesinde Kullanılacak Malzemeler

Kına gecesi için gerekli malzemeler gelin adayının belkide aylarca aradığı ve aralarından tercih yapmak için çok fazla uğraştığı detaylar arasında yer almaktadır. Durum bu şekilde olunca tabiki internette ve heryerde bulabileceğiniz çok farklı modellerde ve kişiye özel olan kına gecesi aksesuarları her zaman bayanların beğenisini kazanmayı başarmış olmaktadır. Kına gecenizin unutulmaz olmasını istiyorsanız iste tam sizlere göre kına malzemeleri ile kına geceleriniz modern bir hal alacaktır. sizlere örnek vermek isterim kendi kına gecemde herkeze maske, davul, bindallı, gül,mum, daha birçok şey dağıttım ve benden hatıra olarak kalmaktadır. Aslında kına geceleri arkadaşlar arasında unutulmayacak bir parti olmaktadır. Dolayısıyla da kına gecelerinde hem bütün detaylara dikkat edilmeli hemde farklı modeller ile her zaman beğenileri kazanmaya devam edilmelidir. birbirinden farklı modellerde olan kına gcesi için gerekli aksesuarlardan sizler ile paylaşmak istedik aralarından istediğinizi bir modeli tercih edip kına gecelerinizi hareketli bir hale getirebilirsiniz. Kına gecesi malzemelerinden kınalarda dağıtılan mum örnekleri artık modern bir hal almaktadır.

İşte sizlere örnek olan bir tasarım sunmaktayız. Beyaz mum simli olan tül ile süslenmiş aynı zamanda tutma yerinde kına gecesini anımsatan kırmızı tüy ile de süslenmiş olmaktadır. Çok şık olacak ve misafirlerinizin çok beğeneceği mum örneği olmaktadır. Yukarıda sizler için paylaştığımız resimlerde kına gecesi için bütün malzemeleri görmekteyiz. kına sepetlerinde sadelikten yana iseniz beyaz olan bu kına sepetlerinden tercih edebilirsiniz. Diğer aksesuarları da kırmızı tercih ederseniz çiçek şeklinde olanlar kına yakılınca avuçlara takılmaktadır. Eldivenler ise kırmızı renk kullanılmış ve üzerinde pullar ile süslenmiş olmaktadır. Kına taçları son dönemlerin çok beğenilen kına gecesi aksesuarları olmaktadır. Genellikle kırmızı tercih edilirken artık beyaz renklerde olan tasarımlar daha çok tercih edilmektedir. Minik taçlara beyaz tüller ile süslenmiş aynı zamanda kırmızı ve mavi taş detayı ile tam bir prenses tacını anlatmaktadır. Çok şık duracak olan ve aynı zamanda kına gecenizde arkadaşlarınızın çok beğeneceği kına taçları olmaktadır. Kına gecesinin olmazsa olmazlarından olan bindallılar olmaktadır. Özellikle son dönemlerde çok fazla revaşta olmaktadır. Kırmızı üzerine sarı işlemeler dikkat çekici olmaktadır. İçine şalvar veya elbise modeli olan tasarımlardan birini tercih edebilme imkanına sahip olmaktasınız. Tam anlamı ile komple bir takım olan çok şık bir bindallı modeli ile çok kullanışlı olmaktadır.

Kına gecesi için gerekli olan malzemelerde kırmızı bileklik modeli çok sıradışı olan bir tasarım olmaktadır. Kırmızı kelebekten olan bu tasarım kırmızı tüyler ilede süslenmiş olan çok şık duran bileklik modeli ile bayanların dikkatini çekmektedir. Bayanlar farklı modellerden hoşlandıkları için bu tarz bileklik örnekleri ile farklılıklarını ortaya koyacaklardır kesinlikle. Kına gecelerinde minik hediyeler ve kızdan hatıralar kalması çok moda olmaktadır. Üzerinde isim yazılı olan ve davul şeklinde olan ve tül detayı ilede çok şık duran modern ve farklı bir kına gecesi hediyesi olmaktadır.
Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Üzerinde gelin resimlerinin olduğu çok şık bir tasarımı sunmaktadır sizlere. Kesinlikle bu tarz hediyeler ile arkadaşlarınızı mutlu edebilirsiniz. İşte sizler için kına gecesi olan bayanlar eğer kına gecenizde dağıtacak bişey seçmede zorlanıyorsanız ta sizlere göre çok güzel hediye örneklerini sunmaktayız. Birbirinden farklı modelde kırmızı ve tüller ile süslenmiş olan çok şık bir kına hediyelik örnekleri ile karşınıza çıkmaktayız. Çok farklı modellerde olan tasarımlar bayanların beğenisini kazanacak çok modern tasarımlar olmaktadır. Kına gecesi malzemeleri için gerekli olan ve kullanılması gereken çok fazla seçenekleri sizlere sunmaktayız. Çok farklı modellerde olan ve kesinlikle her kınada olması gereken çeşitli kına gecesi malzemelerini sizler ile paylaşmaktayız. Aradığınız her detayı bulabileceğiniz kına gecesi için gerekli her detayı bulabileceğiniz aksesuarlardan oluşmaktadır. Kına gecelerinde mutlaka olmazsa olmazlardan olan örtü ve eldiven geline kına yakılırken kullanılmaktadır. Baş örtü ile gelinin kına yakılırken başı örtülür ve başında şarkılar söylenir. Geline kına yakan kişi yaktıktan sonra bu eldiven ile örtülür. Kırmızı renk tam anlamı ile kına gecelerini ifade eden bir renk olmaktadır. Kına gecesinde çeşitli hediyeler ve kuru yemişler dağıtılmaktadır. Bunlar için kırmızı veya beyaz sepetler hazırlanır. Çünkü sepetler kına gecesine özel hazırlandığı için kına gecesine hitap eden örnekler tercih edilmektedir. Kırmızı üzerinde kırmızı inciler ile kombinlenen çok güzel bir kına sepeti olmaktadır. Top top şeklinde tüller ile kombinlenmiş yeni sezon da çok tercih edilen bir sepet modeli olmaktadır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.