Kadın Moda

3D İthal Duvar Kağıt Modelleri

07.07.2015
2.836
Sponsorlu Bağlantılar
3D İthal Duvar Kağıt Modelleri

Lüks ve modern mekanların yapılması düşünülen duvar dekorasyonu tasarımlarında hem kaliteyi hemde şıklığı yansıtmayı başaran ithal duvar kağıt modelleri tercih edilmektedir. Bu özel duvar kağıtlarının evlerin iç mekanlarında muhakkak sergilediği mükemmelliği sizlerde fark edeceksiniz. Ayrıca şimdilerde uygulanan salon dekorasyonu modellerine de bir çok özellikleri ve değişimleri sunması bakımından artık tercihler bu ithal duvar kağıtlarından oluşmaktadır. Ayrıca özel ve modern duvar kağıtlarını seçimlerine yer vermeyi düşünenler için ise iç boyutlu duvar kağıtları hazırlanmıştır. Üç boyutlu duvar kağıtlarının özelliği ise hem doğal görünümleri kolayca desenlere dizayn edilmiş, hem de böylece muhteşemliği uygulanan mekanlara yansıtmayı başarmıştır. Bazen tercihlerin sadelikten yana kullanılması sebebi ile renkler ve kullanılan desenler sade bir güzellik çerçevesinde yapılmıştır. Mesela açık renk tonları ile tasarlanmış bir çok hoş renklerin birbirini eksiksiz şekilde tamamlaması sonucunda yine mükemmelliği yansıtmıştır.

Bu nedenle de salonlar da, çocuk odaların da, yatak odaların da ve kısacası her alanda olduğu gibi dekorasyonlara zenginlik kazandırılan tasarımları sayesinde sizlerin de evlerinize değişimi ve şık mekanları yaratacağından emin olabilirsiniz. En çok kullanılan renkler de ise gri, füme ve sarı tonlar gibi kahve tonlarına da oldukça fazla yer verilmiştir.
Resimleri Tam Boyutlu Görebilmek İçin Herhangi Bir Resme Tıklayıp Tüm Galeri Resimleri Görebilirsiniz

Nedeni ise bazı tasarımlar da sarılar ile birlikte kahverengi tonlar kullanılarak hoş desenler uygulanmaya çalışılmıştır. Üç boyutlu ithal duvar kağıtlarında ise ilk bakışta sizlerde özelliğini ve kalitesini fark edebilirsiniz. Çünkü desenlerin muhteşem şekilde ve canlı tonlar ile yapılması sayesinde doğal görünümlerden oluşan duvar kağıtları yapılmıştır. Şimdilerde otantik doğal görünümleri sunması amacı ile taş duvar desenler herkesin beğenisini kazanan modelleri oluşturmaya devam etmektedir. Ayrıca çiçek desenler, farklı tema görünümleri ve çocuklar için hazırlanan tasarımlarda rahatlıkla ev dekorasyonuna muhteşem bir yardımcı olacaktır. Mesela kullanılan temalarda bahar temaları, deniz temaları yada tuttuğunuz takım temaları herkesin zevkine ve beğenisine hitap edecek şekilde dizayn edilmiş ve sizlerin beğenisine sunulmuştur. Bir başka özelliği ise hanımlara temizlik açısından kolaylık sağlamasıdır. Her zaman nemli bir bez yardımı ile silerek temizliği gerçekleştirebilirsiniz. Çünkü dilediğiniz zaman rahat bir şekilde ilk görünümünü elde edebileceksiniz. Deforme olmaması sayesinde uzun zamanlarda kullanım imkanı tanımaktadır. Sizler sadece hem evlerinizin hem de zevkinize hitap eden şık ithal duvar kağıtlarını seçebileceksiniz. Bu konuda sizlere yardımcı olmak adına ve daha kolay seçim yapabilmeniz için şık ve kaliteli ithal duvar kağıtlarından bir resim galerisi hazırladık.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.