Kadın Moda

1970’li Yıllardaki Bayan Mini Giyim Modelleri

29.08.2015
Sponsorlu Bağlantılar
1970’li Yıllardaki Bayan Mini Giyim Modelleri

Bayan giyim modası adından yıllardır söz ettirmeyi başarmıştır. Çok özel ve farklı tasarımlar ile çok uzun geçmişi olan bayan giyiminin öncüleri sayesinde moda adına ne varsa takip sorun olmamıştır. Hayatımız boyunca biz bayanlar hep moda adına nasıl yol izleyeceğimiz çok iyi bilmişizdir. Geçmişten günümüze kadar moda akımı yerini harika olarak almıştır. Şimdi sizlere anlatmak ve paylaşmak istediğim konumuz 1970’li yıllara ait oldukça dikkat çeken bayan mini giyim modasıdır. Moda denilince çok fazla modern çizgileri ve tasarımları taşıyan modern çizimler ile kendini çok güzel sunan kıyafetlerdir. 70’li yıllara baktığımız zaman bayan giyiminde önemli yer alan mini kıyafetler çok fazla dikkat çekmektedir. Modanın her zaman her yıla özgü çizgileri dikkat çekmektedir. 70’li yıllarda en çok dikkat çeken özellik ise bayanların mini giyinirken hem şık hem de çok modern olmaları benimsenmiştir. Biz bayanlar kıyafetlerimiz ne zaman hangi zamanda olursa olsun herkes tarafından ilgi çekecek muhteşem tasarımlardan olmalıdırlar. Bayanların her zaman dikkat çekmiş olan diğer bir ayrıntısı da moda adına ne varsa takip etmekten çekinmeden onu uygulamalarıdır. Geçmişten bugüne kadar gelen moda akımında oldukça muhteşem güzel kullanılmış çok ayrıntı dikkat çekmektedir. Mesela kullanılan bir etek modelindeki mini tasarım o etek üzerinde bambaşka hava kazandırılmış olmaktadır. Böylece hanımların bu anlamda güzel bacaklarını sergilemeleri kaçınılmaz olmaktadır. Ayrıca etekler kadar mini elbise modelleri de ilgi çeken ayrı detaylardır.

Mini elbiselerde kullanılan modern çizgiler ise batı kültürüne ait moda akımını getirmektedir. Evet bayanlar sizlerde böylesi muazzam tasarımlara ait olan 70’li dönemlere ait kıyafetleri denemek istemez miydiniz? Eskiden günümüz kadar birçok esintinin geldiğini görmek bambaşka duygudur. O atmosferi o zamandaki kıyafetleri görmek annelerimizi ya da aile büyüklerimiz deki bayanların giyimlerinden örnekler sağlamak beni çok heyecanlandırdı.

Resimleri Tam Boyutlu Görebilmek İçin Herhangi Bir Resme Tıklayıp Tüm Galeri Resimleri Görebilirsiniz.

Sizlerin de bu muhteşem galerisi sayesinde eskiye bir bakış yapmanın hoşluğunu yaşayacaksınız. Evet güzel ve modayı yakından takip eden hanımlar bu galerimizde bahsedilen 70’li yıllar bayan mini moda giyim akımı modelleri ile kendimize uygun gördüğümüz çeşitleri de görebiliriz. Annelerimiz ya da teyzelerimizin giymiş oldukları o zaman ait mini giyim modası çok ilginizi çekecektir. Sizlerin keyifle bakabilecekleri bu kıyafetlerin günümüze kadar gelmeleri ve birçok batı çizgilerinin daha çok zengin halde kullanılarak tekrar günümüz modasında bizlere modern olarak sunulması da ayrı bir ayrıntı olmaktadır. Sizler için hazırladığımız 70’li yıllar bayan mini giyim akımını incelemenizi tavsiye ederiz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.