Kadın Moda

Yeni Moda İnternational Gelinlik Modelleri

13.09.2015
2.595
Sponsorlu Bağlantılar
Yeni Moda İnternational Gelinlik Modelleri

Her geç kızın hayalidir beyaz gelinlikler içerisinde gelin olmak. Evliliğin önemine binaen giydikleri özel bir anı temsil eder ve normal günlerde giyilemeyecek kadar gösterişli bir o kadar da pahalıdır. Gelinliği sade olarak ta kullansanız başlı başına olay yaratacak kadar güzel olmasına rağmen gelin başı ve duvağıyla birlikte uyum içerisinde olmakla beraber o muhteşem anın daha da güzel olmasına yardımcı etkenlerden birkaçıdır. Bu kadar önemli, kültürümüzde büyük yeri olan bir ürünü anlatmaya kelimeler yeter mi? Doğru laflar söylenebilir mi? Bilmiyorum ama bildiğim tek bir şey var ki oda şudur, siz kıymetli takipçilerimizin oldukça dikkatini çekecek bir çalışma geçekleştirdiğimizdir. Gelinlik modellerine göz gezdirdiğinizde sizler de bana hak vereceksiniz. Kalbiniz kıpır kıpır olacak, dudaklarınızı ısıracak ve belki de gözleriniz dolacak kadar güzel evet bu kadar büyük konuşuyorum çünkü o kadar güzel, o kadar harika tasarımlar var ki ne diyeceğimi şaşırıyorum. Gelinlik modellerine baktığınızda adeta rüya alemine dalacaksınız. Çoğu kez gelinliğin önemi maddi ve manevi nedenlerden dolayı tarz ve zevkini yansıtmaktadır. Ne kadar çok maddi imkanınız varsa o kadar güzel bir gelinliğe sahip oluyor aynı zamanda modaya da uygun olmasına gayret ediliyor. Hem cep yakmayan hem de oldukça gözde gelinlik modelleri burada yer almaktadır.

Düğünlerden aylar öncesinden dikiş provalarına gitmenize, yaşadığınız yerde bütün gelinlikçileri gezip hoşunuza gitmeyen gelinlikleri görmeye gerek yok. Gelinlik modellerinden bir tanesini aldığınızda tam bir melek gibi görüneceksiniz. Sizi izleyenleri etkileyecek sizden sonra evlenecek olan kişilere en önemli konuda el, ayak olacaksınız. Kuğu edasında süzülürken bütün davetlilerin sizi alkışlıyor olacağı kesin ve nettir.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Askılı gelinlik modeli, beli taşlı balık formunda gelinlik modeli, çapraz askılı harika gelinlik modeli, denizkızı straplez gelinlik modeli, işlemeli dar kesim gelinlik modeli, kabarık gelinlik modeli, kısa modern gelinlik modeli, kıvrımlı kat kat gelinlik modeli, kuyruklu gelinlik modeli, kolları dantelli gelinlik modeli, prenses tesettür gelinlik modeli sunumumuz da yer alan birkaç gelinlik modellerinden bazılarıdır. Tüm bayanların hayali olan her zevke, bütçeye uygun ve her evlenecek arkadaşın arzu ettiği, hayallerini kurduğu, giymeye kıyamayacağı kadar güzel gelinlik modellerini araştırmak bizleri de bir hayli mutlu etti. Yılın en güzel gelini olmaya siz de aday olabilirsiniz. Muhteşem güzelliğinize bir de bu olay yaratacak gelinlik modellerinden bir tanesini giydiğiniz takdirde bu hayal değil gerçek olabilir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.