Kadın Moda

Tesettürlü Kabarık Gelinlik Modelleri

12.07.2015
4.437
Sponsorlu Bağlantılar
Tesettürlü Kabarık Gelinlik Modelleri

Kabarık tesettürlü gelinlik modelleri kesinlikle hepsi birbirinden ayrı olan modellerden oluşmaktadır. Kabarık tesettür gelinlik modelleri genellikle el yapımı işlemeler ve dikimlerden olan modeller olmaktadır. Bayanlar kafalarında olan bir modeli diktirecekleri moda evine anlatarak kendi istediklerini diktirmektedir. Renklerin uyumu ve her ayrıntıya genellikle dikkat etmektelerdir. Düğün her genç bayan için özel bir an olduğu için gelinliklerinin özel olması gerekmektedir. Durum bu şekilde olunca da çok fazla dikkat edilen modern kabarık tesettür gelinlik ile her zaman dikkat çekici olmayı başarmış olmaktadır. Birbirinden farklı modellerde ve tasarımlarda olan tesettür kabarık gelinlikler kesinlikle göz ile görülmeye değer çok çeşitli olan tasarımlardan oluşmaktadır. Bizlerde kapalı olan bayanları düşünerek onlara yardımcı olması açısından birbirinden farklı modellerde olan tesettürlü kabarık gelinlikler ile dikkatleri çekmek istedik. Sadeliğin işlemeler,renkler ile uyumu ve özel tasarımları olan modeller ile her zaman dikkat çekici olmayı başarmış olmaktadır. Birbirinden güzel ve farklı modellerde olan tesettür kabarık gelinlik modellerini inceleyerek kesinlikle seçimlerinizi ona göre yapmanızı önermekteyiz.

Tesettür kabarık gelinlik modeli genellikle pembe tonları çok tercih edilmektedir. Tesettür kabarık gelinlik modelindeki renk detayı çok sade olan modeller, uzun kabarık ve üst kısmındaki dantel detayları belinde renkli kuşak detayı ile kombinlenmiş olmaktadır. Pembe ve farklı rengin bir arada kullanıldığı ve çiçek detaylar ile tamamlamak için dikkat çekici olmayı başarmış olmaktadır. Renklerin uyumu çok şık durmaktadır. Yeşil ve beyaz rengin birbiri ile uyumu vazgeçilmez bir detay olmaktadır.

Resimleri Tam Boyutlu Görebilmek İçin Herhangi Bir Resme Tıklayıp Tüm Galeri Resimleri Görebilirsiniz.

Açık yeşil olan bu tesettür kabarık gelinlik modeli kırık beyaz ve işlemeleri olan ve aynı zamanda etek detayındaki kırık beyaz kumaş detayı da dikkat çekmektedir. Üst detayında taş işlemelerin olması ile tamamlanan görkemli ve gösterişli bir tesettür kabarık gelinlik modeli olmaktadır. Özel gününde şüphesiz ki her genç kızımız muhteşem görünmek isterler. Bunun için hazırlıklar 2 yada 3 ay önceden başlamaktadır. Tesettürlü genç kızlarımızın da bu özel günlerine uygun olan tesettür kabarık gelinlik modellerinden kendi zevklerine uygun tasarım ve modeli bulabileceklerini düşünüyorum. Sizler için hazırladığımız tesettür kabarık gelinlik modellerimizden kendilerine fikir olabilecek güzellikteki gelinliklerimizi görmenizi istiyoruz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.