Kadın Moda

Pronovias Gelinlik Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
Pronovias Gelinlik Modelleri

2013 pronovias gelinlik modellerinden yeni sezon tasarımlarından çok şık gelinlik modelleri ile dikkat çekmiş olmaktadır. Kesinlikle kaliteden ve sadelikten aynı zamanda şıklıktan ödün vermeyecek bayanların pronovias markasına uğramaları gerekmektedir. İster sade istersenizde daha görkemli olan gelinlik modellerinden tercih etmeniz gerekmektedir. Gelinlik bayanları belki yıllarca belkide aylarda hayallerini kurdukları ve o gün çok özel ve bütün gözlerin kendilerinde olmasını isteyecekleri bir gelinlik modelini tercih etmeleri gerekmektedir. Pronovias markası kesinlikle gelinlik konusunda adından çok söz ettirmiş bir marka olmaktadır. Her bayan pronovias gelinlik modellerine sahip olmak istemektedir. sizler ile paylaştığımız pronovias gelinlik modellerini inceleyerek seçimlerinizi ona göre yapmanızı önermekteyiz. 2013 tasarımlarından pronovias straptez gelinlik modeli ile çok farklı bir tasarım ile bayanların beğenisine sunulmaktadır. Aslında çok sade duran ve üzerinde beyaz çiçek detayları ile süslenmiş modern bir gelinlik tasarımı olmaktadır. Etek kısmı kabarık ve sade tül detayı ile kombinlenmiş çiçek süsleri aşağıya doğru inen yeni sezon modellerinden oluşmaktadır. Yeni sezon tasarımlarından dantel detayları ağır basan ve aynı zamanda üst detayında tül modeli ile farklı bir gelinlik modeli ortaya çıkmaktadır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Değişik tasarımlardan tercih etmek isterseniz eğer kesinlikle bu tarz bir gelinlik modeli tam sizlere göre olmaktadır. dantel detayları ile tamamlanmış sade ve farklı duran modern bir gelinlik modeli olmaktadır. Sade kalın taftadan tasarlanmış bu gelinlik modeli arka detayı bayanların dikkatini çekecek türden oluşan bir gelinlik modeli olmaktadır. Yukarıdan aşağıya doğru inen fiyonk detayları bu gelinlik modeline çok yakışmış olmaktadır. Derin V şeklinde sırt dekoltesi ilede tamamlanan ilgi çekici olmayı başarmış bir yeni sezon gelinlik modelleri arasında yer almaktadır. Kaftan şeklinde 2013 tasarımlarından olan pronovias gelinlik modeli aslında straptez sade bir gelinlik olmaktadır. Arkasında uzun bir kaftan detayı ve omuzlardaki taş detayları ile belindeki taş detayları kombinlenmiş çok farklı bir gelinlik modelini bizlere sunmuş olmaktadır. Nikahı olan bayanların tercih etmesi gereken bir gelinlik modeli olmaktadır.

Kesinlikle çok fazla tercih edilen komple fransız dantelden tasarlanmış straptez olan balık inen sade ve gösterişli bir gelinlik modeli olmaktadır. Belinde krem önden taşlı kuşak detayı olan ve straptez olması ile de sadeliği sunan çok şık ve ara ara taş işlemeleri ilede gelinlik modelini tamamlanan bir pronovias gelinlik modeli olmaktadır. Straptez gelinlik modellerinden farklı bir model daha sunmaktayız sizlere etek detayı tül şeklinde kombinlenmiş aynı zamanda straptez olan detayında mini tül detayı olan ve ara bölgede farklı bir kumaş kullanılmış ve sadece dantel ile süslenmiş olmaktadır. Belinde ise tek renk kuşak olmaktadır kuşak üzerinde mini fiyonk detayı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olmaktadır. Tek kol pronovias gelinlik modelinde üst detayı sade tek kol detayı ile oluştulmuş ve tam omuz bölgesinde taş işlemeler ise dikkatleri çekmiş olmaktadır. belinde ön detayında taş işlemeli bir kumaş detayı ile kombinlenmiş olan ve etek detayı dantel ile kombinlenmiş olan çok sade duran ve görkemli duran bir pronovias gelinlik modelinden oluşmaktadır. Uzun kollu bir gelinlik tercih edeceksiniz aslında kış gelinleri genellikle uzun kollu bir gelinlik tercih etmektedirler. komple dantelden tasarlanan ve uzun kuyruk detayı ile dikkat çekici olan bir gelinlik tasarımı olmaktadır. Belinde kuşak detayı olan kuşak detayında taş işlemeleri ile ilgi çekici olmayı başarmış yeni sezon modasından oluşmaktadır. Uzun kolu gelinlik tercih edecek bayanların kesinlikle bu tarz bir gelinlik tercih etmesini önermekteyiz. 2013 pronovias gelinlik modellerinden bu senenin modası olan ve etek detayı tek renk olan ve kabarık olması ilede dikkat çekici olmayı başarmış üst detayı dantel çiçek çiçek şeklinde sıfır kollu şeklinde tasarlanan ve aynı zamanda sırt dekolte olarak öpücük detayı olan ve belinde kalın kuşak detayı ile kombinlenen çok görkemli bir gelinlik modeli olmaktadır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.