Kadın Moda

Yeni Sezon Bayan Yazlık Tesettürlü Nişanlık Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
Yeni Sezon Bayan Yazlık Tesettürlü Nişanlık Modelleri

Tesettür nişan kıyafetleri modelleri kesinlikle hepsi birbirinden ayrı olan kıyafetlerden oluşmaktadır. Tesettür nişan kıyafetleri genellikle el yapımı olan modeller olmaktadır. Bayanlar kafalarında olan bir modeli diktirecekleri moda evine anlatarak kendi istediklerini diktirmektedir. Renklerin uyumu ve her ayrıntıya genellikle dikkat etmektelerdir. Nişan özel bir an olduğu için kıyafetlerinde özel olması gerekmektedir. Durum bu şekilde olunca da çok fazla dikkat edilen modern nişan kıyafetleri ile her zaman dikkat çekici olmayı başarmış olmaktadır. Birbirinden farklı modellerde ve tasarımlarda olan tesettür nişan kıyafetleri kesinlikle göz ile görülmeye değer çok çeşitli olan tasarımlardan oluşmaktadır. Bizlerde kapalı olan bayanları düşünerek onlara yardımcı olması açısından birbirinden farklı modellerde olan nişan kıyafetleri ile dikkatleri çekmek istedik. Renklerin uyumu ve özel tasarımları olan modeller ile her zaman dikkat çekici olmayı başarmış olmaktadır. Birbirinden güzel ve farklı modellerde olan tesettür nişan kıyafeti modellerini inceleyerek kesinlikle seçimlerinizi ona göre yapmanızı önermekteyiz.

Tesettür nişan kıyafetlerinde genellikle açık renklerde tonlar çok tercih edilmektedir. Pembe, mavi, yeşil kırmızı ve ağırlıklı olarak tüllerden oluşan nişanlıklarımızı detayı çok sade olan ve uzun kabarık üstünde taşlarla olan işleme detayı danteller kombin yapılmış olmaktadır. Pembe ve siyahın bir arada kullanıldığı eşarp detayı ile tamamlamak için dikkat çekici olmayı başarmış olmaktadır. Renklerin uyumu çok şık durmaktadır. Yeşil ve krem rengin birbiri ile uyumu vazgeçilmez bir detay olmaktadır. Açık yeşil olan bu tesettür abiye elbise modeli koyu krem işlemeleri olan ve aynı zamanda etek detayındaki krem sarkan kumaş detayı da dikkat çekmektedir.

Resimleri Tam Boyutlu Görebilmek İçin Herhangi Bir Resme Tıklayıp Tüm Galeri Resimleri Görebilirsiniz.

Üst detayında taş işlemelerin olması ile tamamlanan görkemli ve gösterişli bir tesettür nişan kıyafeti olmaktadır. Tesettürlü hanımların oldukça dikkatli oldukları giyimlerindeki titizlikleri nişanlıklarında sürdürülmektedir. Çünkü nişanımız bizim için mutlu günlerimizden özelliği olan bir bölümüdür ve daha da özel hissetmek isteriz. Bunun içinde renkleri ve tasarımları ile oldukça başarılı ve şık olmasını isteriz. Açık mavi, pembe, yeşil, fuşya gibi birbirinden özel ve ihtişamlı renkleri resim galerimizde bulabilirsiniz. Ayrıca sizlere tesettürler için çok daha farklı fikir olacak olan bu nişanlıklarımızı her zaman tesettürlü gelinlerimizin nişanlarında tercihleri olabilecektir. Gösteriş seven gelinlerimizin tesettürlü nişanlıklarımızdan mutlaka bir tanesini beğeneceklerdir. Bu tesettürlü nişanlık elbiselerimizde hem kabarık etekli sevenlerin hem de sade ama şık zarif duran modelleri sevenlerin oldukça memnun kalacaklarını düşünüyorum. Tesettür giyiminde olan hassasiyet nişanlıklarda da devam ettiği gibi tek bir farkı özel günde kullanıldığı için göz alıcı olmasıdır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.