Kadın Moda

Yeni Sezon Tesettür Bindallı Modelleri

14.07.2015
6.224
Sponsorlu Bağlantılar
Yeni Sezon Tesettür Bindallı Modelleri

Evet yaz mevsimi geldi ve düğün sezonları açılmış oldu. Tabi bununla beraberde diğer özel gecemiz şüphesiz kına gecelerimizdir. Kına geceleri için yeni tercihler arasında oldukça önemli yeri olan bindallılar günümüzde genç kızların ilk tercihi olmaya başladı. Kına gecesine özel bindallılar geçmişe özlemi günümüze taşıyan modelleri ile gelin adayları için hazırladık. Osmanlı kültürünü yansıtan ve oldukça farklı motifler otantik tarzı ve geçmişi günümüze taşıyan simgelerle tasarlanmış birbirinden şık tasarımlı kına gecesi için özel bindallı modelleri düğün yapacak olan gelin adayları işte birbirinden harika bindallı modelleri. Mükemmel tasarımları ile tesettürlü gelin adaylarını kendine hayran bırakan tesettürlü bindallı kınalık modelleri ile gelin adayları hayatları boyunca unutmayacakları özel geceden güzel kareler için en doğru seçimi yapmak size kalmış. Tesettürlü Bindallı kınalık modellerinde mavi renk ve üzeri işlemeler ile tamamlanmış mükemmel bir tasarım üzerine işlemeler ve duvak ayrıntısı ile bütünlenmiş beyaz ve mavi taşlarla takılan duvak tasarımı ve bütünleyici olarak çarık ayakkabısı ile harika bir model oluşturulmuş. İç şalvar ve üst uzun ceket ve bol kesim ikili kol ve beyaz duvak üzeri işlemeli detayı ile otantik tarzı ile modern havayı yakalamayı başarmış ve üste duruşu ile asaletinizi ortaya çıkaracak bir farklı mavi modellerden bir tanesi.

Tarlatanlı tesettürlü bindallı kınalık modelleri, gelinlik tarzında görünümlü olarak tasarlanmış zor beğenen gelin adayları için üzeri dilim dilim nakış işlemeler yapılmış ve yaka kısmı yuvarlak olarak kesilmiş nakış detayı ve kol kesimi ile oldukça zarafetle görünümü ile gelin adaylarını büyüleyecek kırmızı renk bindallı mükemmel bir tasarım ile beğeneceğiniz modeller arasında. Tesettürlü Bindallı kınalıklar da bol işleme arayanlar için mavi kumaş üstüne örümcek işlemelerle tamamlanmış zarif giyinmeyi sevenler için beyazın saflığını ortaya çıkaran geçmişi günümüze taşıyan çizgilerle bütünleşmiş tesettürlü bindallı kınalık modelini tercih edebilirler. Gelin adayları illa mavi ve bordo renk kullanmak istemiyorsa bir diğer bindallı renkleri arasında mor renk yaka açık kolları tül detaylı saçlar için alnı renk tacı ile ön işleme desenlerindeki farklılıkları ile mor renk kullanmak isteyenler için harika bir model.

Resimleri Tam Boyutlu Görebilmek İçin Herhangi Bir Resme Tıklayıp Tüm Galeri Resimleri Görebilirsiniz.

Saten kumaşların mükemmel duruşunu bindallı modellerinde buluşturan tasarımlar ile gelin adayların beğenisine sunan tasarımcılar beyaz tül detayları ve çarığı ile kına gecesi özel tesettürlü bindallı kınalık modellerini arasında seçenek olarak sunulmuş. Tesettürlü Bindallı kınalık modelleri arasında çok farklı bir tasarım arayanlar için tül ve kumaşı bir arada bütünleştiren ve tülü ön plana çıkaran model harika bir tasarım olmuş. Üste duran tül ayrıntısı bel kemeri ile bütünleşen zincir ve duvak kısmındaki ince işlemeler farklılık arayan zarif görünüm isteyen gelin adayları için mükemmel bir model.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.