Kadın Moda

Akay Gelinlik Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
Akay Gelinlik Modelleri

Akay tasarımları yıllardır faaliyette olan ve yurt içi ve yırt dışı birçok yerde mağazacılık sektörü ile kolay ulaşılabilirliği sağlayan bir marka olmaktadır. Aradığınız bütün gelinlik modellerini bulabileceğiniz çok şık tasarımlardan oluşmaktadır. Birbirinden farklı modellerde ve tasarımlarda olan gelinlik örnekleri kesinlikle görkemli ve modern tasarımlar ile her sezonda dikkat çekici olmuş olmaktadır. Akay gelinlik modelleri ister sade ister dantelli olan modellerden oluşmaktadır. Dikkat çekici olan tasarımları modern gelinlik örnekleri ile de her zaman bayanların beğenisini kazanmayı başaracaktır. Gelinlik seçimi bayanların en zorlandığı ve en güzel olmak isteyecekleri tasarımlardan oluşmaktadır. Birbirinden farklı modellerde ve tasarımlardan yeni sezon gelinlik modelleri ile aradığınız her modeli bulabileceğiniz çok şık tasarımlar ile karşımıza çıkmaktadır. Sizler ile paylaştığımız çok şık gelinlik modellerini kesinlikle incelemenizi önermekteyiz. 2013 tasarımlarından akay gelinlik modellerinde kayık yaka şekli olan ve çok modern bir tasarım olmaktadır. Üst detay dantelden yapılmış olan etek detayı uçlarından güpürler ile kombinlenmiş yeni modern tasarımlar arasında yer alınmaktadır.

Akay 2013 tasarımlarından çok gösterişli olan bir gelinlik modeli ile karşımıza çıkmaktadır. Akay 2013 tasarımlarından komple dantelden kombinlenmiş aynı zamanda güpürler üzerinde taş işlemeli olan uzun kollu olması ile de bayanların aradığı en modern gelinlik modeli olmaktadır. Etek detayı çok kabarık olmayan sade görüntüsü olan ve çok gösterişli duran 2013 tasarımları akay modelleri arasında yer alınmaktadır. Kapalı gelinlik tercih eden bayanların kesinlikle tercih edeceği gelinlik modeli olmaktadır. Çok sade olan bu akay gelinlik modeli kol detayları sade tülden kombinlenmiş çok modern bir gelinlik modeli olmaktadır. Sade olan bu gelinlik modeli üzerinde ara ara dantel detayı olan çok görkemli olan yeni sezon tasarımları arasında yer alınmaktadır.

Sade uzun duvak detayı ile kombinlenmiş yeni trend tasarımları arasında yer alınmaktadır. Akay yeni sezon tasarımlarından üç farklı modelde olan dantel detayları ile dikkatleri çekmiş olan çok gösterişli bir gelinlik modeli olmaktadır. Straptez veya kısa kollu olmuş olan 2013 modern tasarımları arasında yer alınmaktadır. Çok modern ve gösterişli duran yeni sezon tasarımları arasında yer almaktadır. Dantel olan çok modern bir gelinlik modelleri arasında yer alınmaktadır. Akay yeni sezon tasarımları ince askılı şeklinde tasarlanmış olan dantel detayları ile dikkat çekici olmayı başaran dantel ve tül detayı bir arada kullanılmış olan ve çok şık duran farklı bir gelinlik modeli olmaktadır. akay yeni sezon tasarımları arasında yer alan ve modern duran yeni trend 2013 tasarımları arasında yer alınan bayanların çok beğeneceği tasarımlardan oluşmaktadır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Akay modern gelinlik tasarımlarından mini kollu olan ve arkasında kuyruk detayı ile de dikkat çekici olmayı başaran ve mini kol detayı tercih edecek olan bayanlar için kesinlikle ilk sıralarda gelmektedir. Ara Ara dantel detayları olan ve her zaman dikkat çekici olmayı başaran kumaşındaki zarafet ve şıklık ile de her zaman modern olmayı başaran bir gelinlik modeli ile dikkatleri çekmeye devam etmiş olmaktadır. Özellikle sade nikah yapacak olan bayanların tercih etmesi gereken kol detaylarından dantel kullanılan çok modern bir gelinlik tasarımı ile karşımıza çıkmış olmaktadır. Sade ve şık olan tasarımlardan hoşlanan bayanlar akay tasarımlarından kesinlikle bu tarz gelinlik modellerini incelemenizi önermekteyiz. 2013 tasarımları arasında yer alan yeni trend tasarımlarından oluşan bir gelinlik modeli ile karşımıza çıkmaktadır. Komple dantelden tasarlanan bu model kesinlikle göz alıcı güzellikte olan ve bayanlara çok yakışacak olan gelinlik modeli olmaktadır. Kumaşındaki zarafet ve şıklık sıfır kol ile detaylanmış ve mini ön detayındaki fiyonk ile de bu sezon fiyonk detaylarının modasını yansıtmayı başaran bir tasarım ile karşımıza çıkmaktadır. Kuyruk detayı ile tamamlanan yeni sezon modellerinden oluşmaktadır. Çoğu bayanın tercih edeceği kabarık bir gelinlik modeli sunmaktayız sizlere . straptez detaylı olan üst ve etek detaylarında dantel detayları dikkat çekici olmayı başarmış modern bir gelinlik tasarımı olmaktadır. Duvak detayında dantel işlemeleri dikkat çekici olmayı başarmış yeni trend tasarımlarından oluşmaktadır. Kabarık olması prenses gelinlik detayını anımsatmaktadır. Sıradışı olan tasarımlarından akay gelinlik modelini sunmaktayız sizlere. Üst detayı straptez olan tüy detayları ile kombinlenmiş etek detayı ise diğer gelinlik modellerinin aksine tülden kombinlenmiş ve uzun kuyruk detayı olan yeni sezon tasarımları arasında yer almaktadır. Çok şık ve gösterişli olan bir gelinlik modeli ile karşımıza çıkmaktadır kesinlikle.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.