Kadın Moda

Balık Gelinlik Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
Balık Gelinlik Modelleri

2013 sezonunun en gözde tasarımlarından olan balık gelinlikler şıklıkları ve modern yapıları ile dikkatleri çekmeyi başarmış balık gelinlik modelleri olmaktadır. Gelinlik bayanların seçimlerinden çok zorlandığı detaylardan olmaktadır. Kesinlikle aylarca ne tarz bir gelinlik isteyeceklerini aylarca ayıracaklardır. dolaysısıyla da balık gelinlik modelleri bayanlar için bir seçenek olmayı başarmış olan tasarımlardan oluşmaktadır. İsterseniz dantel isterseniz de tül şeklinde kombinlenmiş yeni trend balık gelinlik örneklerinden oluşmuş olup dikkat çekici güzelliğini korumaktadır. Daha çok uzun boylu olan bayanların tercih etmesi gereken fiziğine güvenen bayanların kullanması gereken aynı zamanda iddialı bir 2013 balık gelinlik modeli olmaktadır. Kesinlikle şıklıklarından ödün vermeden dikkat çekmeyi başaran gelinlikler olmaktadır. Özel modacıların farklı tasarımlarından oluşmaktadır. İşte bayanlar tam sizlere göre birbirinden farklı modellerde olan balık gelinlik modellerini inceleyip seçimlerinizi kesinlikle ona göre yapmanızı önermekteyiz. Sizler ile paylaştığımız balık gelinlik modellerini inceleyip seçimlerinizi ona göre yapmanızı öneririz. Yeni sezon uzun kollu olan sırt dekoltesinde komple dantel detayı olan beyaz minik düğmeler ile kombinlenmiş olan ön detayında degaje yaka olan kolları uzun olmuş olmuş kol detaylarında sırt detayındaki dantel ile aynı şekilde tasarlanan çok modern bir balık gelinlik tasarımından oluşan yeni sezon balık gelinlik modeli olmaktadır. Bakıldığında hem sade çizgiler taşıyan hemde çok gösterişli ola çok şık balık abiye gelinlik tasarımı olmaktadır.

İki kol detayında inci detayları ile süslenmiş etek detayında kat kat şeklinde çok şık kombinlenmiş. Drape detayları ile de dikkat çekici olmayı başaran mor çiçekler ile kombinlenen çok sade ve şık bir gelinlik modeli olmaktadır. Bu gelinlik modeline bakıldığında kesinlikle ilk akla gelen kesinlikle fiziğine güvenen bir bayanın tercih etmesi gereken iddialı bir balık gelinlik modeli olmaktadır. Etek detayı kabarık olan ve minik kat şeklinde tasarlanmış kocaman fiyonk detayı ile şirinlik katılmış olan çok güzel ve modern duran 2013 balık gelinlik modeline örnek olan tasarımlar arasında yer almaktadır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Yeni sezon balık gelinlik modellerinden üstten başlayan kat kat şeklinde tasarlanmış ve aynı zamanda tek kol detayı ile de çiçek çiçek şeklinde kol detayı olan çok sade ve güzel olan yeni sezon 2013 balık gelinlik örnekleri arasında yer alınan modern tasarımlardan oluşmaktadır. Tüllerden kombinlenen fırıl fırıl bir gelinlik modeli olmaktadır. İki farklı modelde olan tasarlanmış yeni sezon tasarımları arasında yer alınan teki komple dantelden tasarlanmış ve boyundan bağlama detayı ile dikkat çekici olmayı başarmış olan modern bir balık gelinlik olmaktadır. İnce askılı olan göğüs dekoltesi olan etek detayı kat kat şeklinde tasarlanmış ve üst detayında gül motifi olan modern bir 2013 balık gelinlik modeli olmaktadır. Komple dantel şeklinde olan tabiki bu yılın modası olan straptez gelinlik örnekleri ile de çok şık olmayı başarmış olmuş yeni sezon tasarımları arasında yer almaktadır.

Dantel gelinlik modelleri asilliğini yansıtan dantel ile çok şık duran yeni trend 2013 balık dantel gelinlik modeli arasına yer alınan yeni trend tasarımlarından oluşmaktadır. Uzun kuyruklu bir balık gelinlik olup çok farklı bir şekilde tasarlanan üzerinde yarasa detayı olan ve dantelin zarafetini yansıtmış yeni trend tasarımlarından oluşmaktadır. Bu balık abiye gelinlik modeli özel tasarımcılar tarafından tasarlanan çok ilgi çekici olmayı başaran yeni trend tasarımları arasında yer alınan 2013 tasarımları arasında yer alınmaktadır kesinlikle. Sırt dekoltesi zaten modasını korumuş olurken aynı zamanda balık bir abiye gelinlik modeli ile de bir arada oluşması ise evlenecek olan bayanların kesinlikle dikkat etmesi gereken balık gelinlik olmaktadır. dantel kullanılmış olup büyük çiçek detayları ile de kesinlikle modasını ve dikkatini korumayı başarmış çok modern bir balık gelinlik modeli olmaktadır. Straptez balık gelinlik modeli üst detayında dantel çizgiler dikkat çekerken etek detayında iki kat şeklinde tülden oluşan ve etek uçlarında aynı dantelden tasarlanmış çok özel bir balık gelinlik modeli olmaktadır. Duvak detayı ile dantelin bir arada kullanıldığı çok şık bir balık gelinlik modelinden oluşmaktadır. 2013 sezonunun çok şık balık gelinlik modeli olmaktadır. Çok gösterişli ve bütün bayanların beğeneceği şıklığı ile dikkat çekici olmayı başarmış olan bir balık gelinlik modeli olmaktadır. Komple dantelden tasarlanmış sırt derin sırt dekoltesi olan sırt dekoltesinde taş detayları ile dikkat çekici olmayı başarmış olan yeni trend tasarımlarından oluşan ve dantelin zarafeti ile karşılaştığımız modern bir uzun balık gelinlik modeli olmaktadır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.