Kadın Moda

Oscar De La Renta Gelinlik Modelleri

15.04.2015
2.168
Sponsorlu Bağlantılar
Oscar De La Renta Gelinlik Modelleri

Gelinlik giymek bir çok kızın hayallerini süsler. Haliyle o gün gelip çattığı zaman tüm kadınlar en güzel gelin olmayı ister. Bu yüzden gelinlik seçimi için telaşlar belki aylar öncesinden başlar. Provalar, karar verme aşaması, satın mı alayım yoksa kiralayayım mı derdi derken mutlaka her kadın o gelinliğin içinde çok güzel olacaktır. Fakat içine sinmeyen bir gelinlikle kendini kötü hissedebileceğiniz için kendi dokunuşlarınızla bile olsa son dakikaya kalmadan gelinliğinizi tamamlamanızı öneririz. Gelinliğiniz kabarık veya düz olabilir. Prenses model dediğimiz en kabarık model olabilir. Taşlarla bezenmiş, dantel işlemelere sahip, çok gösterişli olabilir. Bunun yanında bazı kadınlar sade ve kabarık olmayan modelleri tercih edebilir. Aynı zamanda mini gelinliklerinde ilgi gördüğü gibi son derece marjinal modellerde ilgi görebiliyor. Gelinliğin yanı sıra duvak, çiçek, aksesuarlarda çok önemlidir. Bunlar gelinliğinizi tamamlayan çok önemli parçalardır. Bu parçalar ne tamamen eksik ne de çok aşırı olmalıdır. Tüm bunları belirlediyseniz geriye saç modeliniz ve makyaj tarzınızı belirlemek kalacaktır. Gelinler genelde en gösterişli makyajlarını yapsalar da bu şart değildir.

Örneğin bir kır düğünü için oldukça sade bir makyajı tercih edebilirsiniz. Önemli olan makyajın ne kadar fazla olduğu değil, ne kadar nitelikli ve yerinde olduğudur. Böyle bir gün için yanlışlıkla çok aşırı makyaj yapıp orjinal güzelliğinizden bile uzaklaşmak istemezsiniz. Ayrıca makyaj malzemeniz kaliteli olmalı ki, ilerleyen saatlerde akma, bulaşma gibi negatif yönleriyle elinizi kolunuzu bağlamasın. Saç modelinizi gelinliğinizin modeline uygun seçmekte fayda var. Klasik topuz gibi modeller istemiyorsanız, saç örgülü salaş ama bir o kadar çekici saç modellerinden birini yaptırabilirsiniz.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Aksesuar olarak beyaz altın veya sarı altın kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra taşlı aksesuarları da tercih edebilirsiniz. Bu aksesuarlardan saçınızda (gelin tacı gibi) kullanabilirsiniz veya saçlarınızı çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Moda tasarımcısı Oscar De La Renta kendisi geçen sene 82 yaşında vefat etse de ardında kocaman bir moda akımı bıraktı. Şirketinin bu sene sunduğu Oscar De La Renta 2015 gelinlik modellerini galerimizde bulabilirsiniz. Oscar De La Renta’nın ölümünden sonra kreatif direktörlerce hazırlanmış gelinlik modelleri, moda dünyasını hayal kırıklığına uğratmadı. Gelinlik modelleri arasında, çocuk gelinlikleri de unutulmamış.2015 gelinlik modelleri arasında en moda olanlarının kabarık olmayan, sade ve taşlardan çok dantel işlemelere yer veren gelinlikler olduğu gözünüze çarpacaktır. Oscar De La Renta’nın en güzel modellerini sizler için derledik.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.