Kadın Moda

Yeni Sezon Merinos Halı Modelleri

28.04.2015
4.741
Sponsorlu Bağlantılar
Yeni Sezon Merinos Halı Modelleri

Ev tekstil ürünleri deyince aklımıza gelen ilk şeylerden birisi de halılardır. Çok eski çağlarda elde dokuma ile üretilen halılar hem evlere estetik bir görüntü kazandırma açısından,hem de kışın soğuk havalarda ısı sağlaması,zeminin çok tozlanmamasını sağlamak gibi nedenlerle ihtiyaç sebebi olmuştur. Gelişen teknoloji ile halılar da fabrikasyon ürünü olarak bir çok modelde ve desende hızla üretilmeye başlamıştır. Ev dekorasyonunun tamamlayıcısı niteliğinde olan halılar; koltuk takımları ve perdeler ile uyumlu renk ve desenlerde seçildiği takdirde evlerimize şık bir görüntü ve pozitif bir hava katmaktadır. Artık halılar o kadar çok seçenek ve desende üretiliyor ki yatak odası,mutfak, çocuk odası veya salon için birbirinden farklı modeller bulunmaktadır. Halı alırken öncelikle hangi oda için alacağımızı belirlemek daha kolay tercih yapmamızı sağlayacaktır.Merinos halıları özellikle son dönemde ürettiği modern dekoratif halılar ile evlerimizde lüks ve şık dekorasyon imkanını bizlere sunmaktadır. Renk uyumu ile kendisini belli eden bu halı modelleri çabuk solmamakta ve zeminde kayganlık yapmamaktadır. Merinos halı modelleri geniş yelpazesi ile her eve, her zemine, her bütçeye hitap etmektedir.

Sınırsız motifleri ile insanı kararsız bırakan bu modelleri biraz inceleyelim: Yaz mevsiminin pozitif havasını ve denizdeki sıcak çakıl taşlarını evimize getiren 3 boyutlu dekoratif çakıl desenli, zeminde kayma yapmayan halı modeli evinize sağladığı uyum ve verdiği enerji ile evinizi şık gösterecektir. Özellikle salon ve balkona açılan kapılara yakın odalarda kendisini belli eden bu modele bakmanızı öneririm. Otantik ve eskilerde olan elde dokuma halıları aratmayan desenlerde mevcut bulunmaktadır. Eskilerden kopamayan ve mistik bir ev ortamını sevenlerin tercihi bu halılar başta çalışma odaları olmak üzere tüm odalar için uygundur.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

3 boyutlu halı sevenleri de atlamayan Merinos halıları 3 boyutlu desenlere orjinal tasarımları ile yeni bakış açısı kazandırmıştır. Tabloları andıran yeni dekoratif halıları evinizin her odasında kullanabilirsiniz. Picasso tablolarına benzeyen, Paris Eyfel Kulesi desenli veya çiçek işlemeli tabloyu andıran halılar zengin duruşu ile evinize asil bir hava katacaktır. Modern bir tasarım yapmak isteyenlerin ihtiyacını karşılayacak düzeydeki bu halıların tahta parke desenlileri de mevcuttur. Mutfaklarınızı da unutmayan Merinos, coffe yazılı veya kahve desenli kahverengi halıları ile mutfaklarınıza renk verecektir. Geniş konseptinde çocuklara da yer veren Merinos çocuk odaları için çizgi film karakterli veya pembe renkli, kuşlu,çiçekli halıları da bünyesinde bulundurmaktadır. Ev dekore ederken mutlaka Merinos mağazalarına uğrayın derim. İyi günler.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.