Kadın Moda

Çiçekli Nevresim Takımları Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
Çiçekli Nevresim Takımları Modelleri

Çiçekli nevresim takımları son dönemlerin en çok tercih edilen ve kullanmaktan ve modern durmasından dolayı çok tercih edilen tasarımlardan oluşmaktadır. Özellikle artık bahar aylarına yaklaştığımız şu günlerde içinizde çiçekler açmaktadır. Dolayısıyla da çiçek motifleri ile ilgi çekici olan ve beğenilen yeni trend tasarımlarından oluşmaktadır. Çok şık duran yeni sezon tasarımlarından oluşmaktadır. Farklı modellerde ve birçok markanın farklı modellerde olan çiçekli olan nevresim takımları çok modern ve farklı olan çiçek motifli olan yeni trend tasarımlarından oluşmaktadır. Kesinlikle bayanların beğeneceği yeni moda tasarımlarından oluşan ve kesinlikle her evde olması gereken çok şık bir nevresim takımlarından oluşmaktadır. İster mat renklerde olsun isterseniz renkli olan ve birçok güzel renklerin uyumlu olması ile de çok özel kombinlenmiş yeni moda tasarımlarından oluşmaktadır. Özellikle pembe renklerde tasarlanan çiçek motifli olan nevresim örnekleri ile çok beğenilen yeni trend tasarımlarından oluşmaktadır. Kesinlikle özellikle bayanlar yeni sezon tasarımlarından olan çiçekli nevresim modeline örnek olmaktadır.

Yeni sezon çiçekli nevresim takımı modellerinden beyaz üzerinde pembe ve mavi renkler ile tasarlanmış olan ve büyük çiçekler ile motiflenmiş ve büyük ve küçük çiçek desenlerinin uyumunu yansıtmış olan çok şık tasarımlardan oluşmaktadır. Mavi çiçekler ile de kombinlenen nevresim takımına hareket katan çok göz alıcı güzellikte olan nevresim takımı modeli olmaktadır. Kırmızı renk çoğu bayan için bir tutku olmaktadır.

Dolayısıyla kırmızı çiçekler ile tasarlanmış olan nevresim takımları çok beğenilip çok tercih edilen modellerden oluşmaktadır. Kırmızı ve kenarlarındaki pembe çiçek detayları ile kombinlenmiş çok özel modellerden oluşmaktadır. İç detayı kareli olan kareli şeklinde kombinlenmiş çok şık bir nevresim takımı modeli olmaktadır. Lila renk nevresim takımlarında bahar çiçekleri açmış gibi bir hava yaratmaktadır. İç tarafı lila renk olan ve üzerinde beyaz üzerinde lila çiçeklerin olduğu ve yeşil yaprak detayları ile kombinlenen çok şık bir nevresim takımları modellerine örnek olan ve yastık detayında da çiçek motifi olan çok güzel bir çiçekli nevresim takımı modeline örnek olmaktadır. Çok güzel bir nevresim takımı olan bu tarz nevresim takımları nisan aylarında kullanılması gereken ve içinizi açacak olan bir güzellik ile kombinlenmiş olan çok modern duran bir nevresim takımı modeli olmaktadır. İç detaylar kareli lila ve beyaz olan ve üzerinde lila küçük çiçekler ile motiflenmiş olan çok güzel bir nevresim takımı modeli olup özellikle bayanların beğenisini kazanacakları modeller arasında yer alınmaktadır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Çiçekli nevresim takımı modellerinde beyaz üzerinde mat renklerin hakim olduğu ve çok beğenilecek olan tasarımlardan oluşan yeni sezon modelleri arasında yer alan ve bayanların kesinlikle beğenisini kazanacak olan modeller arasında yer almaktadır kesinlikle. Mat renkler ile kombinlenen çiçek desenleri ile çok modern duran yeni trend tasarımlarından oluşmaktadır kesinlikle. açık mavi ve gri renkler ile kombinlenen mavi rengin güzelliği ile dikkat çekici güzellikte modern tasarlanan yeni trend tasarımları arasında yer alınmaktadır. Büyük mavi çiçekler ile tasarlanmış ve iç detayında mavi gri çizgili şekilde kombinlenmiş çok özel modellerden oluşmaktadır. Yastık detaylarında gri ve mavi renklerin hakim olduğu yeni sezon modelleri arasında yer almaktadır. pembe renk bayanların en çok beğendiği ve tercih ettiği renklerden oluşmaktadır. Bu nevresim takımında açık pembe renk dikkat çekerken aynı zamanda üç kısımlarında pembe yeşil yapraklı olan detaylar ile bir hareket katılmaktadır. Bakıldığında çok sade gibi gözüken ve aynı zamanda yeşiller ile uyumu ile de çok özel tasarlanmış yeni trend modelleri arasında yer alınan modeller arasında yer alınmaktadır.

Yoğun çiçek motifleri ile tasarlanmış olan ve aynı zamanda mor renkler ile kombinlenmiş olup ve aynı zamanda mat renkleri de aralarında barındıran çok modern bir nevresim takımına örnek olmaktadır. Çarşaf detayında ise tek renk kullanılan ve yastık aynı zamanda yorgan detayında çiçek detayları ile kombinlen edilmiş olan günlük yaşantınızda kullanacağınız nevresim takımı olmaktadır. Çiçekli nevresim takımı modellerinde beyaz üzerinde pembe , mavi, ve sarı çiçeklerin kombinlendiği aynı zamanda iç detay pembe renk ile kombinlenmiş çok beğenilecek olan modern tasarımlar arasında yer almaktadır. İç detaylarında pembe renk olan ve üzerinde beyaz ile kombinlenen çok beğenilecek olan modern tasarımlardan oluşmaktadır. Göz alıcı güzellikte olmaktadır. Çiçekli nevresim takımı modellerinde beyaz üzerinde pembe çiçekler ile kombinlenen aynı zamanda gri yaprakları olup iç çarşaf ve yastık detayları gri renkler ile kombinlenen çok modern ve farklı bir nevresim takımı modeli olmaktadır. Pembe çiçekler ve gri renklerin uyumu ile çok özel olan yeni moda olan çiçekli nevresim takımı modellerine örnek olan tasarımlar arasında yer almaktadır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.