Kadın Moda

Yeni Moda Tasarım İpek Koltuk Takımı Modelleri

04.07.2015
5.817
Sponsorlu Bağlantılar
Yeni Moda Tasarım İpek Koltuk Takımı Modelleri

İpek mobilya çok uzun bir geçmişi ile kalitesi ev konsept yapısı ile dikkat çekip bilinen bir marka haline gelmektedir. Modern ve kaliteli ürünler ile müşteri ihtiyaçlarını karşılamayı hedef göstermektedir. Hedefinin doğrultusunda ilerlemeye de devam etmektedir. İpek koltuk modelleri modern tasarımları ile birçok çeşitli tasarımları ve renklerin uyumunu bizlere sunmaktadır. Renkler birbirine uyumlu olan aynı zamanda şık olan koltuk modelleri ile yeni sezonda da dikkat çekecektir. Koltuk modellerinin kaliteli olması ilk başta gelmektedir. Kaliteli olan ve aynı zamanda renk kombinleri ile her zaman şık ve modern olan koltuk örnekleri ile beğenileri kazanmıştır. İpek mobilya üç farklı rengin bir arada kullanıldığı sarı, mavi, gri renkler bir arada kullanılmış aynı zamanda yastık detaylarında çiçek desenleri kullanılması koltuk modeline kesinlikle modern bir tarz ve hava katan yeni sezon tasarımlarından olacaktır. Açık mavi ve krem renklerin ne kadar uyumlu olduğunu gösteren ipek koltuk modeli ile şıklık ifade eden çok havalı ve modern bir koltuk takımını her zaman beğenileri kazanacaktır.

Mavi olan koltuk modeli mavi rengi ise gökyüzünü anımsatan havalı bir koltuk tasarımıdır. Siyah ve kırmızı rengin ne kadar uyumlu olduğunu bilmeyen kimse yoktur. İkili koltuk detayları kırmızı berjer detayları ise siyah olarak tamamlanmış aynı zamanda yastıklı olarak yapılması koltuk takımına hava katmaktadır. Fıstık yeşili koltuk modeli oturma yeri çiçek desenli ve berjer detayları da aynı çiçek detayı ile hareket katılmaktadır. Bacak detaylarının olması kolay temizlenir olmasını göstermektedir. Aynı zamanda kullanışlı ve görkemli bir koltuk modeli ile ipek yeni sezon tasarımları  dikkat çekmektedir. Sade tek renk olan beyaz koltuk takımı modeli renk ve hava katması için yastık detayları çiçek detayları ile hareket katılmaktadır. Kesinlikle çok havalı ve modern olan çok güzel koltuk modelidir. Krem kadife olan koltuk modeli beyaz bacak detayları olan ve berjer detayları ise çiçekli olması koltuk takımına kesinlikle hava katmış yeni sezonda en çok tercih edilecek yeni moda koltuk modelidir.

Resimleri Tam Boyutlu Görebilmek İçin Herhangi Bir Resme Tıklayıp Tüm Galeri Resimleri Görebilirsiniz.

Aslında yeni sezonda sade olan koltuk modellerine renk katması için çiçek desenleri renk ve hava katmaktadır. Mor renkler krem koltuk modeline şıklık katacaktır. İpek mobilya birbirinde farklı koltuk modellerine renk ve hava katmış olan ve kesinlikle incelemeniz gereken koltuk modellerini incelemenizi önermekteyiz. Oturma detayları kendisinden desenli olan çok havalı ve modern bir koltuk tasarımıdır. Koyu tonlarda bir oda kombine etmek isterseniz kesinlikle tercih edeceğiniz çok güzel bir koltuk modelidir. Modern olan koltuk modelleri  berjer detayları ile spor şıklığı yansıtmış olan havalı bir koltuk modelleridir. Kesinlikle şıklığından ödün vermeden beğenileri toplayacak yeni sezonda yer almayı başaracaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.