Kadın Moda

Erkek Bebek Odası Takımı Modelleri

11.07.2015
Sponsorlu Bağlantılar
Erkek Bebek Odası Takımı Modelleri

Bebeklerimizin en büyük ihtiyaçlarından olan ve onların büyümelerinde çok. büyük katkı sağlayan uykuları onlar kadar bizler içinde çok önemlidir. Onlar uykularını rahat bir şekilde uyurlarsa bizlerde o kadar çok rahat ederiz. Yoksa hem onlar hem biz uykusuz geceler geçirmeye mahkum oluruz. Bu yüzden erkek bebek odası modellerini seçeceğiniz zaman bebeklerinizin rahatlıklarını ve konforlarını ön planda tutarsanız hiç bir sorun yaşamadan gününüzü istediğiniz şekilde geçirebilirsiniz. Şimdi erkek bebek odası modelleri daha çok amaçlı kullanılması açısından birbirinden harika modelleri ile sizlerin ve bebeklerinizin tüm arzularını yerine getirmektedir. Çünkü beşiklerin altında yer alan büyük ve küçük çekmecelerin yardımı ile bütün kıyafetlerini bunların içerisine yerleştirebilir ve erkek bebek odalarınızın daha düzenli ve geniş bir alanda olmasını sağlayabilirsiniz. Böylece hem beşiğiniz olmuş olacak hem de bebeklerinizin kıyafetleri düzenli bir şekilde çekmecelerde yer alacaktır. En büyük özelliği ise belirli aylardan sonra bebekleriniz çok hareketli olacağı için uyudukları zaman da kenarlarında yer alan korkuluklar yardımı ile içiniz rahat bir şekilde miniklerinizi uyutabilir ve huzur içerisinde olmanızı sağlar.

Hatta üzerine istediğiniz oyuncak ve müzikli hayvan figürlü sembolleri de ekleyebileceksiniz. Bazılarında alt kısımlarına kızak şeklinde mobilya parçası eklendiği için bir dokunuşunuzla beşiği sallayabilecek ve hemen uyumasına yardımcı olacaksınız. Modellerin arasında yer alan sabit bir şekilde duran ve sadece yatağını sallayabileceğiniz beşikleri de bulmanız mümkün olacaktır. Bunları kendi ördüğünüz veya aldığınız yatak aksesuarları ile süsleyerek bir bütün haline getirebilir çok hoş görüntüde görünmesini sağlayabilirsiniz. Bebeklerinizin her türlü rahat etmesini amaçladıkları için size tek düşen görev uygun olanını seçmeniz ve dilediğiniz şekilde süslemeniz olacaktır.

Resimleri Tam Boyutlu Görebilmek İçin Herhangi Bir Resme Tıklayıp Tüm Galeri Resimleri Görebilirsiniz.

Klasikler olduğu gibi baş ve ayak kısımlarına sevimli hayvanlardan oluşan resimler, figürler de yer almış ve bunlara şirinlik katmışlardır. Şekil ve ebat yönünden çok çeşitli olduğu için isterseniz yuvarlak, isterseniz kare ve diktörgen şekillerinden birini odanıza uygun olanı seçerseniz erkek bebek için olan odanız göründüğünden daha ferah bir şekilde göze görünecektir. Erkek bebek odaları için hazırlanmış olan bu tasarımlardan sizlerde bebeğinizi ve kendinizi rahat hissettireceğiniz renklerde ve modellerde bulabilirsiniz. Genç annelerin bazıları spor ve renkli bazıları ise oldukça hareketli olmamasını sade olmasını istedikleri için tek renk yada beyaz tercihleri olmaktadır. Bizlerde genç annelerimize ve anne adaylarımıza fikir olması açısından oldukça başarılı tasarımlardan oluşan galerimizi sizler için hazırladık ve beğenilerinize sunduk.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.