Kadın Moda

Hasır Bahçe Mobilya Takımları Modelleri

29.04.2013
10.057
Sponsorlu Bağlantılar
Hasır Bahçe Mobilya Takımları Modelleri

Yeni sezonunun yaz mevsimine bazı bölgeler girmiş olmaktadır. dolayısıylada bahçesi olanlar balkonu olanlar mobilya telaşına düşmüş olmaktadırlar. Çünkü sıcak yaz akşamlarında en keyif alınan detay kesinlikle balkonlarda yenen yemekler ve edilen sohbetler olmaktadır. Çok özle tasarımlardan oluşan ve bayanların çok fazla beğenisini kazanmış olan hasır tasarımları görünüş açısından da çok şık olan modellerden oluşmaktadır. Çünkü balkon mobilyalarında hem görünüş hemde rahat olamsı çok önemli olan etkenler arasında yer almaktadır. Hasır mobilya göz zevkini ve rahatlığı tamamlayan unsurlardan oluşmaktadır. Birbirinden güzel modellerden oluşan aynı zamanda renk seçenekleri ilede istediğiniz moeli bulabileceğiniz hasır tasarımalrdan en gözlere hitap eden ve çok beğenilen model taba rengi model olmaktadır. Oturduğunuz alanın genişliğine göre tercih edilen minik bir balkonda bile harikalar yaratacak olan hasır mobilya tasarımları geniş olan balkon ve ya bahçe mobilyası olarak ta kombinlendiğinde kesinlikle ilgi çekici olmayı başarmış çok şık tasaırmlardan oluşmaktadır. Yeni balkon mobilyası alacak olan kişiler kesinlikle sizler için paylaştığımız çok güzel balkon mobilyalarını incelelemenizi önermekteyiz.

Balkon dekorasyonunda mobilyalar önemli yer tutmaktadır. İşte onlar arasında olan ve kesinlikle geniş bir balkonu olacak kişilerin tercih etmesi gereken çok şık duran hasır koltuk takımı modeli olmaktadır. Bu model altı parçadan oluşmaktadır. Rahat edebileceğiniz çok kullanışlı hasır balkon mobilyası olmaktadır. Farklı olan modellerden hoşlanan kişiler işte tam sizlere göre olan hasır balkon mobilyası olmaktadır. Bu model şenjlogların gelişmiş hali olmaktadır. Yatıp güneşin tadını çıkartacağınız çok şık bir tasarım olmaktadır. Oval şekilde kombinlenmiş olması ve mavi yastık detayları ile gasarlanan iki küçük yuvarlak sehbası bulunan modern bir hava oluşan yeni trend tasarımları arasında yer almaktadır. Geniş bir balkonunuz veya bahçeniz var ise oval olan hasır köşe takımlarını andıran bu modelden tercih etmenizi öneririz. Tek tek olan koltukları birleştirerek oval bir atmosfer yaratmış olacaksınız. Arkadaşlarınız ile yakından sohbet edebileceğiniz ortasınsa yuvarlak seha detayı olan çok şık balkon mobilya tasarımı olmaktadır. Mini koltuk takımından oluşan hasır balkon mobilyası iki kişilik oval koltuk ve bir tekli koltuk aynı zamanda 1 de sehbadan tasarlanmış olmaktadır. Mavi ve beyaz yastıkları ile hareketli bir hava yaratan yeni trend modasını takip etmiş olan çok şık duran hasır koltuk modlei olmaktadır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Mii köşe takımları ile balkonlarınızı süsleyebilirsiniz. Minik bir balkonu bile çok güzel bşr atmosfer yaratarak ilgi çekici güzellikte tasarımlar ile keyifli bir anlar geçirmenizi sağlayacaktır. Kesinlikle çok modern tasarımlardan olan ve kahverengi olan hasır mobilyanın beyaz yatık detaylar ile kombinlenmesi çok modern bir hava yaratacaktır. Hasır bahçe mobilyalarından koyu renklerde olan tasarımlar iki kişilik olan evlerinde iki kişi yaşıyan ve güzel bir kahvalı veyaz kahve keyfi yaşamak isteyenler için kesinlikle en ilk sıralarda yer almalıdır. Açık renk kirlentleri ile kombinlenmesi ilede tamamlanan çok yeni moda trend yaratacak olan modeller arasında yer alınan tasarımlardan oluşmaktadır. Bahçenizde veyaz balkonunuzda mobilya tarzında değilde gene asır tasarımlarından masa sandalye şeklinde olan örneklerden tercih etmek isterseniz eğer sizlere uygun olan yuvarlak masa şeklinde ve aynı zamanda geniş sandalye detayları bir nevi koltuk modelini anımsatan çok şık bir model sunmaktayız. Yemek yemenin keyfini çıkartmak isteyenlerin en il olarak bu tarz bir hasır mobilya tercih etmesi gerekmektedir. Geniş bir balkon veyaz bahçeniz var ise işte bu model tam sizlere göre olan ve çok görkemli olan bir bahçe mobilya tasaırmı olmaktadır. Geiş olan ve ikili koltuk ve iki tane tekli koltuk detayı olup aynı zamanda uzanmak veyaz güneşlenmek için ayrı bir detayı daha olan sehba detayı ilede beğenileri toplayan çok şık tasarımlardan oluşmaktadır. Beyaz koltuk detayı ile çok görkemli durmaktadır. Tail bölgelerinde mini balkonları olan evlerde çok fazla karşılaştığımız bir model olmaktadır. Sade olmasının yanında çok şık gözüken ve aynı zamanda çizgili yastık detayları ilede kombinlenmiş çok rahat olan bej renginden olan yeni sezon tasarımları arasında yer almaktadır. Dört kişinin rahatlıkla oturabileceği yeni trend tasarımlar arasında yer almaktadır. Minik bir balkonu olanlar bu mobilya ile balkonlarınızı süsleyebilirsiniz. Bu yılın yeni tasarımlarından olan ve tekli koltuk şeklinde kombinlenmiş farklı bir hasır mobilya tasarımı olmaktadır. Yuvarlak mini koltuk detayları olup yüksek bir orta sehba detayı olan 2013 sezonunda kesinlikle moda yaratacak olan beğenileri toplayan bir koltuk takımı modeli olmaktadır. Koyu renk olması ilede dikkatleri üzerine çekmiş modern tasarımlardan luşmaktadır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.