Kadın Moda

Kapitoneli Koltuk Modelleri

14.06.2013
Sponsorlu Bağlantılar
Kapitoneli Koltuk Modelleri

Kapitone koltuk modelleri özellikle yeni sezonunun en gözde koltuk tasarımı olmaktadır. Eski modeller artık modasını korumaya devam etmektedir. Aslında kapitone koltuk denince akla klasik olan tasarımlar gelmektedir. Sizler ile paylaştığım resimlerde göreceğiniz üzere aslında kapitone koltuklar sadece klasik çizgiler taşıyan koltuk modellerinin olmadığını. Kapitoneler hem spor hemde klasik koltuklara çok yakışan bir tasarım olmaktadır. Yeni evlenecek olan bayanlar kesinlikle evlerinizin modern çizgiler taşımasını isterseniz eğer kapitoneli koltuk modelleri ile evlerinizi görkemli bir hale sokabilirsiniz. Koltuk seçimi yapmak gerçekten çok zor bir detay olmaktadır. Durum bu şekilde oluncada sizlere yardımcı olmak amacı ile çok modern ve güzel kapitoneli koltuk modellerini sizler ile paylaşmaktayız. Kesinlikle inceleyip seçimlerinizi ona göre yapmanızı önermekteyiz.Beyaz ve spor tarzda koltuk severler yeni sezonda tam sizlere uygun olan kapitone koltuk modelleri ilede farklı bir tarz yaratılmaktadır. Kapitone koltuklar daha çok klasik koltuklar olurken daha modern tasarımlarda dikkatleri çekmektedir.

Beyaz arka yaslanma detayı kapitone şeklinde kombinlenmiş çok güzel bir koltuk modeli olmaktadır.Çok gösterişli salonlar için kesinlikle kapitone koltuk modelleri tam sizlere göre olan modellerden oluşmaktadır. Krem renklerin hakim olduğu bu koltuk takımı çok şık durmaktadır. kapitone detayları ilede tam anlamı ile tamamlanmış çok görkemli bir koltuk takımını sunmuş olmaktadır. Her detayı düşünülmüş modern bir koltuk takımı modeli olmaktadır. Evinizin bir köşesini bu tarz koltuk modeli ile tamamlamak isteyenler işte sarı detayları ve ön tarafındaki işlemesi göz doldurucu olmaktadır. Beyaz kadifeden tasarlanmış ve yaslanma detayı kapitone detayları ile tamamlanan kapitonelerin aralarında taş detayları ile göz doldurucu güzellikte olan modern bir koltuk takımı modeli ile karşımıza çıkmaktadır kesinlikle. Köşe koltuklar son dönemlerde en çok tercih edilen koltuk modelleri olmaktadır. ama bu sene tasarımlarından farklılık yaratacak olan mor renk bu koltuk modeli komple kapitone olması ilede aynı zamanda gümüş bacaklar ile tamamlanan bir koltuk modeli ile karşımıza çıkmaktadır. Evlerinizde modern bir tasarım olsun istiyorsanız işte tam sizlere göre olan koltuk takımı modeli olmaktadır.Kapitone koltuk takımlarında beyaz renk olan köşe koltuk modeli yaslanma detayı oval olan ve diğer detaylar düz olarak kombinlenen ne spor nede klasik olan bir koltuk takımı modeli olmaktadır. Geniş bir koltuk takımı modeli olan bu tasarının derininde kapitone koltuklarda ne kadar şık duracağını gösteren bir tasarım ile karşımıza çıkmaktadır. Koyu gri kadifeden kombinlenen bu koltuk tasarımı yaslanma detaylarında kapitone detaylara rastlanan aynı zamanda oturma kısmında desenli olup diğer bütün detaylarında düz renklerin hakim olduğu çok şık bir koltuk takımı modeli olmaktadır. Kadifenin parlak olması ile de çok şık duran bir yeni sezon tasarımları arasında yer almaktadır.Krem renk kapitone deri koltuk modelinde tam anlamı ile tamamlayan ve kenarlarında gri zımba detayları ile kombinlenmiş bir koltuk modeli olmaktadır.

Minik top ayakları olan ve sadece oturma detayı kapitone olmamış bir koltuk modeli olmaktadır. Krem tonlar veya açık tonlar bu sezonda çok moda olan renkler arasıdan yer almaktadır kesinlikle. Komple olan bu koltuk takımı klasik çizgiler taşımaktadır. Mor renk ve komple kapitone detayların hakim olduğu siyah arslan bacak detayları ile kombinlenen çok modern ve güzel bir koltuk takımı modeli ile karşımıza çıkmaktadır. İkili koltuk modellerinin kenarları bile kapitone detayların hakim olduğu modern bir koltuk takımı tasarımı ile karşımıza çıkmaktadır. Açık kahverengi kadife olan bu koltuk tasarımı çok modern ve özel tasarlanmış bir tasarım olmaktadır. İkili koltuk detayının sadece tek yanı kapitone işlemelerin olduğu aynı detayın tekli berjerde olan çok modern bir tasarım ile karşımıza çıkmaktadır. Renklerin uyumu ile görkemli duran yeni sezon tasarımları arasında yer almış bir koltuk takımı modeli ile karşımıza çıkmaktadır.Parlament mavisi bu tasarım kenarları ahşap olan ve kapitone detayların hakim olduğu çok modern bir tasarım olmaktadır.  Kesinlikle kadifenin şıklığını ve evinizde hem spor hemde klasik çizgilerin yer almasını sağlayacak olan bir koltuk modeli olmaktadır. Genellikle eski detayların hakim olduğu bir evde kombinlenencek olan çok şık bir koltuk modeli ile karşımıza çıkmaktadır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.