Kadın Moda

Yeni Sezon Boncuklu Bayan Ayakkabı Modelleri

04.07.2015
2.791
Sponsorlu Bağlantılar
Yeni Sezon Boncuklu Bayan Ayakkabı Modelleri

Ayakkabıların bayanların yanındaki önemi hiç şüphesiz ki oldukça büyüktür. Göz dolduran ayakkabı modelleri bu yaz sezonunda oldukça dikkat çekecek muhteşemlikte. Boncuklar hemen hemen her alanda her zaman kullanabiliriz. Aksesuar olarak da boncuk detayların her zaman tercih edebiliyoruz. Yeni sezon ayakkabı modellerinde kullanılan renkli boncuklar ayakkabılarımızda daha modern ve farklı tarzlar ile kendi stilimizi yakalayabiliriz. Yeni sezon modası olan boncuklu ayakkabılar oldukça göz doldurduğu kadar gecelere uyum sağlayan yazlık sandaletleri ile ihtişamlı görüntüler yakalamamızı sağlayacaktır. Bilekten bağlama modelleri, topuklu modelleri, alçak topuklu yada platform topuklu modelleri yada parmak arası modelleri ile yeni sezon ayakkabı modellerimiz her zaman muhteşem görüntü kazanmamız için oldukça önemli yer tuttuğunu biliyoruz. Bu sezonda yaz aylarında oldukça rahatlık sağlayacağımız kadar şıklık yarışında oldukça muhteşem bir yer alacağımız yepyeni modellerimizi bu resim galerisinde bulabilirsiniz. Evet bu boncuklu ayakkabı modellerinde çok modern tasarımları görmek gerçekten mümkün.

İnce topuklu, fiyonklu, boncuklarla süslenmiş bu ayakkabılarımız gece giyeceğimiz abiye elbiselerimize yada günlük hayatta oldukça şık bir eşlik edecek olduğunu görebiliyoruz. Modern tasarımları ile oldukça asaletli bir duruş sağlayacağımız bu boncuklu ayakkabılarımız yine ince topuk yada dolgu topuk seven hanımların yaz aylarındaki davetlerinde rahatlıkla kullanabilecekleri şekilde yapılmıştır. Yeni sezonda açık renkli yada koyu renkli ayakkabılarımızın üzerindeki renkli boncuklar ile yapılmış olan detaylar oldukça şık ve şirin bir duruş ile hareket kazandırmış. Yaz aylarında yılın son modası olan boncuklu ayakkabı modellerine bir başka bakışı bu ayakkabı modellerinde görebiliyoruz. Aslında bakıldığı zaman bu boncuklu ayakkabı modelleri ile oldukça rahat edeceğimizi görebiliyoruz.

Resimleri Tam Boyutlu Görebilmek İçin Herhangi Bir Resme Tıklayıp Tüm Galeri Resimleri Görebilirsiniz.

Ayrıca platform desteği ve boncuk süslemeleri ile oldukça rahat ve gece boyunca ağrısız bir hareket garantilediği kesin hanımlar. Tabi yeni sezon boncuk detaylı ve işlemeli ayakkabılar ile oldukça başarılı modellere imza atılmıştır. Yok yok hanımlar biz bu boncuklu ayakkabı modelleri ile kendimizde geçeceğimiz kesin. Bakın şu tatlığa ya nasılda muhteşem duruyorlar. Kesinlikle abiye elbiselerimize bambaşka bir tat katacak olan bu boncuklu ayakkabı modellerimiz bence çok güzel ve görkemli. Rengarenk boncukların şirin ve şıklığı topuklu ayakkabılarımıza çok bir duruş katmış. Her renk kıyafet ile güzel yakışacağı ve kendini göstereceği renkler vardır. Siyah renkte yada farklı renklerde bir elbisemiz ile kombin edildiğinde gerçekten çok konuşulacak olan boncuklu ayakkabı modelleri olduğunu görebiliyoruz. Ayrıca hanımlar böylesine renkli boncuklarla süslenmiş bu ayakkabı modelleri ile kendimizi sahnenin yıldızı gibi hissedebiliriz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.