Kadın Moda

Yeni Sezon Bayan Eklem Yüzük Modelleri

29.04.2015
Sponsorlu Bağlantılar
Yeni Sezon Bayan Eklem Yüzük Modelleri

Yüzükler, birçok kadının karşı koyamadığı ve severek taktığı aksesuarlardan birisidir.Bazen nişanlılığı, bazen evliliği simgeleyen bu yüzüklerin kullanım alanı günümüzde oldukça yaygınlaşmıştır. Aksesuar konusundaki bu değişime ayak uyduran hanımlar eklem yüzükleri farklı kombinler İle uydurmaktadır. Bin bir çeşit modele sahip olan bu yüzükler hanımlarım favorisi durumundadır. Eskiden tek ve sade yüzük takan hanımlar günümüzde birden fazla yüzük ile şıklığı sağlamaktadırlar. Özellikle genç kızların tercih ettiği bu eklem yüzükleri dediğimiz aksesuar, parmakların eklem bölgesine takılan ve orada sabit duran küçük yüzüklerdir. Genellikle birden fazla takılarak kombin edilen bu yüzükler farklılığını bu şekilde de ortaya koyuyor. İlk başlarda televizyonda ünlülerde görerek tanıdığımız bu yüzükleri, şimdi hemen hemen her takı mağazasında rahatlıkla bulabiliriz. Altın renkli olanları çok narin göründüğü için ilk başlarda buna karşı çok talep vardı fakat modeller repertuarını genişlettikçe gümüş renkli ve siyah renkli yüzükler de ön plana çıkmaya başladı. Kıyafetlerinize uyduracağınız bu yüzükler, sade düz ve ince olabileceği gibi sade ve kalın ya da sade ve üzerinde işlemeli figürlü modellerde olabilmektedir. Normal taktığınız yüzüğün üzerine sade veya figürlü bir eklem yüzüğü takabilirsiniz. Klasik kıyafetlerle kombin etmek için genelde gümüş renkli sade veya taşlı yüzükler tercih edilmektedir. Spor giyinen bayanlar tarafından tercih edilen siyah veya gümüş rengi kalın yüzükler ise koyu renkli ojeler ile mükemmel görüntü oluşturmaktadır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Veya tam tersi açık renkli oje ile tezat bir şıklığı yakalayabilirsiniz. Eklem yüzükleri parmakları ön plana çıkardığı için kullanacağınız ojenin rengi de önem sarf etmektedir. Bakımlı ve güzel görünen ellere önem veren bayanlar için son derece kullanışlı olan eklem yüzüklerinin şans, aşk, mutluluk, bereket gibi figürlü anlam taşıyanları da mevcuttur. Her parmağın her eklemine uyacak büyüklükteki bu yüzükler parmakları zarif ve uzun göstermektedir. Birkaç yüzüğün birleşmesiyle oluşmuş gibi görünen dolamalı yüzükler az miktarda takı kullanmayı seven bayanlar için idealdir. Gösterişli görünen bu yüzükler tek başına şıklığı sağlayabilmektedirler.

Normal yüzükler ile de kombin edilebilen bu trend yüzüklerin ayak eklem parmakları için üretilenleri de mevcuttur. Ayrıca çapraz takmak için zincir aracılığıyla birbiriyle bağlantılı olan yüzük modelleri de bulunmaktadır. El konusunda hassas olan bayanların zarafetlerini ortaya çıkarmasına yardımcı olan eklem yüzükleri günümüz popüler aksesuarlarından olmuştur. Uzun süre yerini koruyacağa benzeyen bu aksesuarları bir çok takı mağazasında bulabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.