Kadın Moda

Yeni Örgü Bayan Eldiven Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
Yeni Örgü Bayan Eldiven Modelleri

Muhakkak ki kış aylarında ellerimizi soğuk havalardan korumak amacı ile eldivenleri sıkça tercih etmekten geri kalmayız. Genellikle bu nedenle hem daha çok ellerimizi sıcacık hissettirmesi amacı ile hem de dayanıklı olması adına örgü ile hazırlanan yeni örgü bayan eldiven modelleri sıkça seçimler de bulunmaktayız. Farkındaysanız günümüz de parmaksız eldivenler daha çok rağbet görmekte. Çünkü göz estetiği açısından ve trend olarak nitelendirilmesi sonucunda her bayanın seçim yapması kaçınılmaz olmakta. Ama yeni örgü eldiven olmasından dolayı klasik ve trend modelleri bir arada görme imkanı da yaratılmış. Yani parmaksız eldivenlere biraz farklılık kazandırılan ve böylece kullanış olarak daha çok ağırlık verilen tasarımlarda bunların arasında yer almakta. Bazıların da ise adeta çizme gibi bir görünüm kazandırılmış ve eldivenler biraz daha uzunca yapılarak ip bağcıklar şeklinde modele son verilmiş.. Genellikle genç kızların zevklerine hitap edilmesi düşünülenler de ise ponpon veya saçaklar gibi detaylar sayesinde zengin görünümler kazandırılmış. Renklerde ise biz bayanları özgürce seçimlerde bulunulması için model ve ip tercihleri birbirini tamamlayan modeller ile özgür bırakılmakta.

Yani bazılarında sakallı veya tiftik iplikleri ile örme şansını bulacağız. Zaten örgü merakı bulunan hanımlar iyi bilirler. Eğer akıllı iplikler ile eldiveni örecekseniz sadece düz örgü yapmanız yeterli olacaktır. Böylece çabucak modeli örebileceğiniz üzere rengarenk bir eldiveni de tamamlamış olacaksınız.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen videoların  üzerine tıklayınız.

Günlük kullanım için bu tarz eldivenler en ideali olacaktır..Biraz hoşluk ve değişimi yakalamak isteyen hanımlara özgü olabilmesi için küçücük kalpler veya beğendiğiniz simgeler olsun figürler olsun eldivenlere ilave edebilir ve örme esnasında bu motifleri ekleyebilirsiniz. Mesela genç kızlar için eldivenin üst kısmına kız figürü örülerek doğallık verebilme adına ayrıca örgü iplikleri ile saç bölüğü yapmanız ve kız figürüne eklemeniz gerekmekte.
Bunlar gibi sizlerin de düşündüğü eğer farklı figürler varsa muhakkak denemenizi öneririz. Nedeni ise bu şekilde örülen eldivenlerin sizlere özgü olmasını sağlayacak ve kendiniz yaratacağınız için ayrı bir özellikle kullanabilme şansınız olacaktır.. Ayrıca bu modellerin ebadını sizler de seçeceksiniz. İsterseniz kısa, uzun veya bilek hizasında örülen eldivenler ile kış sezonunda eldiven ihtiyacınızı karşılamış olacaksınız..

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.