Kadın Moda

Quiksilver Yazlık Erkek Deniz Şortu Modelleri

14.07.2015
2.796
Sponsorlu Bağlantılar
Quiksilver Yazlık Erkek Deniz Şortu Modelleri

Bu yaz sezonunda beyler için de onların zevklerine hitap edecek şekilde erkek giyim modelleri tasarlanmıştır. Tabi ki seçkin marklardan olan Quiksilverde yaz sezonunun açılması ile oldukça başarılı tasarımları beraberinde getirmiştir. Bu tasarımlardan birisi ise onları hem spor tarzında göstermek amacı ile hem de en rahat kıyafetleri ve kombinleri yaratmaları adına yazlık Quiksilver erkek şort modelleri hazırlanmıştır. Geçmiş sezonlara bakıldığı zaman sadece klasikliği yansıtan stillere öncelik verilmekte idi. Ama şimdi son hazırlanan yazlık Quiksilver erkek şort modellerine baktığınız zaman daha renkli ve hatta üzerine onların zevklerini ve tarzlarını yansıtacak özelliklerde desenlerde uygulanmaya çalışılmıştır. Şimdi günümüz de ise en moda olan erkek deniz şortları her bey tarafından sıkça tercih edilmekte ve bu modeller sayesinde ayrıcalıklı görünmeyi başarmaktadırlar. Bunların yanı sıra renklerin sade ya da farklı şekiller verilerek tasarlanıp yapılmaya devam edilmektedir. Bazen tek renk seçilmiş ve bu rengin sade güzelliği beylere yansıtılmaya çalışılmıştır. Ama desenler konusunda geniş düşünülmesi neticesinde çizgiler zaten olmazsa olmaz olacağından dolayı rengârenk çizgi desenler olmakla beraber bazı modellerde sadece ön kısmında veya belirli kısmında erkek deniz şortuna yapılmıştır. Biraz daha genç kesime hitap etmek amacı ile de karışık renklerden oluşan desenlerde gayet başarılı çalışmalar sonucunda sunulmuş ve beyler tarafından beğeni kazanmıştır. Bu tarz desenlerden oluşan şortlar ise günlük veya deniz sahillerinde plajlarda onların üzerinden eksik etmemeye çalıştıkları kıyafetleri oluşturmaya devam etmektedir.

Spor tarzını oluşturan diğer stiller arsında yer alan tasarımlar ise ipli şeklinde yapılmıştır. Bununla birlikte ise büyük veya küçük yazılar ile de desenler yapılmaya çalışılmıştır. Diğer modelleri ise resimleme veya baskı resimlerden oluşan Quksilver erkek deniz şortu şeklinde karşınıza çıkacaktır. Ayrıca spor stilini daha kusursuz halde göstermek amacı ile kısa kollu tişörtler ile hoş şekilde tasarlanmıştır. Bu deniz şortlarımızda bazen cepleri bazen de cepsiz modelleri göreceksiniz. Biraz gösterişi bulması adına farklı tasarımlar kullanılmaya çalışılmıştır. Bu Quiksilver erkek deniz şortlarının ön kısmına ve yan kısmında simetrik cep detayları ilave edilmiştir. Böylece spor tarzını yakalayacağınız gibi özellikle farklı tasarım tişörtler ile mükemmel kombinler yaratabilirsiniz.

Resimleri Tam Boyutlu Görebilmek İçin Herhangi Bir Resme Tıklayıp Tüm Galeri Resimleri Görebilirsiniz.

Ayrıca her yaşa ve her beye hitap etmesi amacı ile de her kesime yer verildiği gibi renkler konusunda da kısıtlama yapılmadan her renge yer verilmiştir. Bu sayede de aradığınız yazlık Quiksilver erkek deniz şortlarından rahat bir şekilde bulabilecek ve artık kendi zevkinize hitap edecek şekilde şık kombinler elde edebileceksiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.