Kadın Moda

Mavi Jeans Yeni Sezon Erkek Şort Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
Mavi Jeans Yeni Sezon Erkek Şort Modelleri

Yaz aylarında en rahat kıyafetleri seçmek için yaza özgü hazırlanmış olan ince kumaşlardan oluşan giysileri tercih ederiz. Hanımlara olduğu kadar erkeklere de çok şık tasarımlar hazırlanmıştır. Mesele erkek giyim modellerinden yazlık mavi jeans erkek şort modellerinde hem ince kumaşlar kullanıldığı gibi hem de keten kumaşlara da sıkça yer verilmek istenmiştir. Bu sayede de ketenlerden hazırlanan mavi jeans erkek şort modelleri genel de spor tarzını daha kolay bir halde sunmayı başarmaktadır. Örneğin sizlerin de görmüş olduğu gibi sportif bir görünüm kazandırmak adına yan kısımlarına ve arka kısımlarına cepler ilave edilerek hoşluk kazandırmayı da ihmal etmemektedirler. Uygulanan cepler ise birçok model de büyük şekilde eklemeye özen gösterilerek model tamamlanmaya çalışılmıştır. Zaten bu özel mavi jeans erkek şort modellerini aynı şıklığı sergilemekte olan bir çok erkek tişörtleri, gömlekleri farklı tasarımlar içerisinde hazırlanmaktadır. Böylece spor tarzlarını ahenk içinde gösterebileceğiniz gibi gözlere de, zevklere de hitap eden kombinleri yaratmayı başaracaksınız. Artık günümüzün beyleri kıyafetlerinde renkli ve zengin görünümlü kıyafetleri daha çok tercih etmelerinden dolayı bu yaz sezonunda da onları çok özel tasarımlar beklemektedir. Ayrıca beylere sunulabilecek mavi jeans erkek şortlar nedeni ile tarz düşünceleriniz var ise bu şekilde değerlendirme imkanını da bulacaksınız. Bel kısımları ise klasik kesimden oluştuğu gibi değişikliği oluşturmakta olan düşük bellerde kullanılmıştır. Bunların yanı sıra ise sadece kumaşlardan hazırlanmadığından dolayı kotlardan hazırlanan mavi jeans yazlık kot erkek şortlar ile de muhteşem görünmeyi başaracaksınız. Mavi jeans yazlık erkek kot şortlar ise dar kesimlerden hazırlanmış erkek kot modellerinin yanında yer alan hatta yırtık kot stilin de yapılmıştır.

Resimleri Tam Boyutlu Görebilmek İçin Herhangi Bir Resme Tıklayıp Tüm Galeri Resimleri Görebilirsiniz.

Çünkü özellikle genç kesimden oluşan beylere genel olarak hitap ettiğinden dolayı gençle gibi kendini genç hisseden beylerinde zevklerine hitap etmeye devam etmektedir. Geçen sezonlarda ise koyu renklerde mavi jeans erkek şortlara ilgi büyük denilecek kadar fazlaca idi. Ama şimdi mevsim de yaz olunca açık tonlar ve bir çok renklerden tasarlanmış mavi jeans yazlık erkek şortları sıkça görecek ve karşınıza gelecektir. Ayrıca modellerin farklılık yaratması amacı ile desenlerden faydalanarak şıklık içerisinde uygulanmak istenmiştir.

Mesela desenlerden en çok seçim yapılmakta olan ise çizgilerden oluşan kare desenler sadece çizgi olarak hazırlanan şekiller gibi daha değişik desenlerden de yapılmaktadır. Bu yaz da beyler bu mavi jeans yazlık erkek şort modellerinden seçerek ayrıcalıklı şıklıklar yakalayacakları özel görünümleri de kazanacaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.