Kadın Moda

El Emeği İle Evde Yapılacak Örgü Tekniklerinde İşler

Sponsorlu Bağlantılar
El Emeği İle Evde Yapılacak Örgü Tekniklerinde İşler

Hoby amaçlı olarak bayanların yapmış olduğu birçok çalışma vardır. El emeği yapılan her şey mutlaka daha fazla değer görmektedir. Hayatımızın en önemli yeri her zaman el emeği yaptığımız eşyalarımızdır. Çok fazla dikkat çekmektedir. El emeği örgüler ile yapılan her ürün ayrıca ilgi çekmektedir. Tığ işleri hanımların keyif alarak çok fazla işlere imza atmaktadırlar. Elde yapılan tığ işi örgüler ile çiçek görünümlü motifler yapılması hanımların bunları istedikleri her alanda değerlendirebilirler. Tığ ile yapılan örgü sayesinde şık yelek ve buna benzer güzellikte işlere imza atılması hanımları oldukça mutlu eden yöndür. Ayrıca yaptıkları bu işlerden hem aile ekonomisine katkı sağlamaları hem de istedikleri gibi zevkli birçok işi yapmak onların kendine olan güvenlerini getirmektedir. Örgü işleri ile yapılan çok farklı diğer bir yöntemde bileklik yapımlarıdır. Örgü sayesinde birçok çeşitli teknikleri uygulayarak süveter yada battaniye gibi çok şık ve kullanışlı el emeği işlere imza atarız. Her zaman daha iyisini yapmayı hedeflediğimiz el işleri ile örgü yapımında zaten bunu başarmak zor değil. Beceri kadınların doğuştan yetenekleridir.

Bu yetenek ve becerileri sayesinde çok daha fazlasını bizlere sunmaktadır. Düşünsenize kendiniz için şık bir bileklik yapabilmek bence çok güzel bir ayrıntıdır. Hanımların el emeği ile yaptıkları ne olursa olsun bunlar hoby amaçlı yapılan sepetler de olabilir. Evimize gelen herkesin ilgisini çekecek muhteşemlikte olmaktadır. Sevdiğimiz ve değer verdiğimiz arkadaşlarımıza kendi yaptığımız bileklik yada örgüden oluşan bir yelek, hırka gibi el emeği göz nuru hediyemizi onlara vermek istediğimizde çok mutlu olacaklardır. Bunlarda kendileri için yapılan emek olması ayrıca duygulandıracaktır. Hanımlar evlerimizde kendi el emeğimiz ile yapılan en küçük bir obje dahi olsa bu evimize gelen kişilerin hayran bakışları arasında nasılda gururlanıp kendimizden emin oluruz.

Resimleri Tam Boyutlu Görebilmek İçin Herhangi Bir Resme Tıklayıp Tüm Galeri Resimleri Görebilirsiniz.

Emin olun küçük dokunuşlarla dahi evlerimizde yaptığımız değişiklikler ve elimizde yaptığımız el emekleri ile hazırlanmış bileklikler hanımların her zaman ilgisini çekecektir. Sizlere özel karışık el emeği ile yapılan çoklu galerimizi kısaca anlatalım istiyorum. Bu galerimizde bazen elinize aldığınız kalın atkılık ip ile elde sadece 5 dakika atkı örebileceksiniz. Evet şaşırmayın ama bu mümkün. Ayrıca birçok bileklik yapımını yine elimizde örgü teknikleri ile yapılması çok daha ilgi çeken ayrıntılardır. Evimizde para kazanmaktan başka çaremiz yoksa ve aile ekonomisine katkı sağlamak zorunluluğumuz var ise sizler de bu el emeği örgü teknikleri ile yapılabilecek bileklikler, yelekler ya da atkı gibi birçok ürünü evimizde hazırlayabiliriz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.