Kadın Moda

Bayan Parmak Arası Terlik Modelleri

29.06.2013
9.140
Sponsorlu Bağlantılar
Bayan Parmak Arası Terlik Modelleri

Yaz sezonunda parmak arası terlik modelleri çok modern seçenekleri ve şıklıkları ile dikkat çekmeyi başarmış olmaktadır. Parmak arası terlik modelleri her bayanın tercih ettiği ve farklı modelleri de tercih edecekleri tasarımlardan oluşmaktadır. Parmak arası terlik modelleri taşlı olanlar veya daha sade olan modeller olmaktadır. Her kıyafet altına rahatlıkla kullanılabilecek olan aynı zamanda rahatlıkları ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu yaz sıcaklarında ayaklarımızın daha rahat edebilmesi için kesinlikle parmak arası tercih modelleri en ilk sıralarda yer almaktadır. Terlikler yıllar geçse de modasını kaybetmeyecek ve modern tarzını koruyacak olmaktadır. Yeni sezonda birbirinden farklı modellerde olan parmak arası terlik modellerinden çeşitli tasarımlar ile dikkatleri çekmektedir. Kesinlikle sizler ile paylaştığımız parmak arası terlik modellerini incelemenizi önermekteyiz. Parmak arası terlik modellerinde beyaz olan bu model ortasında taşlı detayı ile dikkat çekmiş olmaktadır. kesinlikle ayaklarınızda çok şık duracak olan aynı zamanda görkemli duran bir terlik modeli olmaktadır. Düz tabanlı olması ile de rahat edeceğiniz terlik modelleri arasında yer almaktadır. Parmak arası çok rahat bir terlik modeli olan ve çoğu bayanın tercih ettiği bir model olmaktadır.

Beyaz olup üzeri mat kahve taşlar ile süslenmiş olmaktadır. Arka tabanının yüksek olması ve ön detayının da alçak olaması rahatlığı ifade etmektedir tam anlamı ile. Bu tarz bir parmak arası terlik modeli ile ayaklarınızın şıklığına diyecek brişey yoktur. Parmak arası terlik modellerinde siyah olan bu terlik modeli üzeri gri detayları olan çok şık bir terlik modeli olmaktadır. Günlük yaşantınızda bile rahatlıkla kullanabileceğiniz yeni sezon tasarımları arasında yer almaktadır. İki kat şeklinde tasarlanmış ince bant detayı olan modern bir tasarım olmaktadır. Modern parmak arası terlik modellerinde üç tane yuvarlak detaylarından kombinlenen etrafı boncuk süslemeleri ile kombinlenmiş olan çok şık bir terlik modeli olmaktadır. Her kıyafet ile kullanılabilecek olan renk seçenekleri sayesinde elbiselerin altında çok şık duracak olan bir terlik modeli olmaktadır. Parmak arası terlik modellerinden deniz yıldızı şeklinde olan ve üzeri taşlar ile süslenmiş çok şık bir parmak arası terlik modeli olmaktadır. Farklı tasarımlar tercih edenler için kesinlikle bu terlik modeli sizlere göre olan bir model olmaktadır. Yaz aylarının vazgeçilmezi parmak arası terlik modelleri olmaktadır. Farklı modellerde olan parmak arası terlik modelleri kişinin zevkine göre tercih edilecek olan terlik modellerinden olmaktadır. Çiçek desenleri olan parmak araları isterseniz tek çiçek motifli olan isterseniz de iki üç çiçek motifli olan parmak arası terlik modellerinden oluşmaktadır. Çok rahat edeceğiniz çok modern bir parmak arası terlik modeline örnek olmaktadır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Parmak arası terlik modellerinden siyah olan bu model üzeri mavi ve fuşya pembesi taşlar ile süslenmiş olan çok şık duran bir parmak arası terlik modeli olmaktadır. Güneşli havalarda terlikleriniz ışıltısı ile kesinlikle göz dolduracak güzellikte olacaktır. Yeşil damla şeklinde önünde büyük taş detayı olan görkemli bir terlik modeli olmaktadır. Taşlı olan parmak arası terlik modellerinde ince gri taşlar ile komple tasarlanmış olan çok göz alıcı güzellikte olan aslında uzun boylu bayanların gelinliklerin altına kullanacakları bir parmak arası terlik modeli arasında yer alınmaktadır. Rahatlıkla kullanılacak olan yeni sezon modası yansıtmaktadır.

Rose rengi bu senenin en gözde terlik modelleri arasında yer almaktadır. Koyu rose renginde tasarlanan boncuk boncuk şeklinde kombinlenmiş parmak arası terlik modeli olmaktadır. Her zaman kullanılacak olan ayaklarınızda ile çok şık duracak bir terlik olmaktadır. Düz taban olması ile rahatlığınızı ifade etmektedir. Parmak arası terlik modellerinden 2 cm tabanı olan ve üst detayı gri renk olan komple taşlar ile süslenmiş çok şık duran bir terlik modeli olmaktadır. Işıltısı ile göz dolduran ve ayaklarınızda ben buradayım dedirten bir terlik tasarımı olmaktadır. Rahatlığı açısından da dikkat çekici olmayı başarmış olacaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.