Kadın Moda

Yeni Sezon Gelin Saçı Modelleri

27.04.2015
6.180
Sponsorlu Bağlantılar
Yeni Sezon Gelin Saçı Modelleri

Gelin ve düğün sezonu diyebileceğimiz yaz mevsimi yaklaşıyor. Haliyle gelin adayları tatlı bir telaş içerisinde düğün gününde nasıl görüneceğiyle alakalı türlü hazırlıklar yapıyor. Çeşit çeşit gelinlik modelleri denemeleri, provalar, çeşitli ayakkabı seçmeleri, aksesuarlar seçimleri, takı seçimleri derken en önemli seçimlerden birisi olan gelin saçı modeli seçimleri üzerinde durmak istiyoruz. Bu yaz sezonunun en gözde yeni model gelin saçı şekillerini sizler için galerimizdeki resimlere bir bir yansıttık. Gelin saçı bir gelin için çok çok önemlidir. Gelinliğin modeline uyumlu olmalı, o telaş arasında kullanışlı ve şık durabilmeli ve bozulmamalı. Gelin saçı yapımında saçlarınızın yapısı ve rengi de önemlidir. Çünkü saç rengi gelin saçının görünüşünü tamamen değiştirecektir. Düğün günü gelin saçı modeli seçerken bizce önce saç renginize karar vermelisiniz. Kendi doğal saç renginizi kullanabilirsiniz veya çekici bir kızıl rengi saç tonu seçebilirsiniz. Bunun yanında sarı rengi tonlarını kullanabilirsiniz. Kahve ve siyah saç rengi tonları ise oldukça asil bir gelin olabilirsiniz. Bunun yanında yaz gibi sıcak röfle balyaj veya ombre modellerinden birini de saçlarınızda tercih edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz saç rengi, gelin saçı modelinizle bir bütün oluşturmalı ve ten renginize de uygun bir saç rengi olmalı. Ayrıca saç bakımınız için de düğünden günler önce bakım kürleri uygulamaya başlarsanız, çok sağlıklı saçları olan harika bir gelin olmaya biraz daha yaklaşmış olursunuz.

Saçlarınızı sevin ve en önemlisi onlara bakmayı sevin. Bunun karşılığını kat kat alacaksınız. Saç bakımınız da tamam ise, saç kesiminizi yaptırmayı tercih edebilirsiniz veya saçlarınızın boyunu kısaltmak ve kestirmek istemiyorsanız, uçlarından saç bakımı olması adına kırıklarını aldırabilirsiniz. Bakım ve saç boyama kısmından bahsettiğimize göre, artık bu sezonun en moda gelin saçı modellerinden söz etmeye başlayabiliriz.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Bu sezon gelin saçlarında salaş topuzlar, devasa topuzlar ön planda. Saçlarında topuz tercih etmeyecek gelin adayları için ise açık salınmış model gelin saçı şekilleri göze çarpıyor. Saçlarda ise saç aksesuarı olarak çiçekler hatta doğal çiçekler kullanabilirsiniz. Özellikle kır düğünü konseptine uygun olacak bu modeller oldukça zarif ve çekici olmanızı sağlayacak rahat gelin saçı modelleridir. Ayrıca şık mekanlara uygun şık ve taşlı gelin saçı aksesuarları da bu sezon göz önünde. İsterseniz tül gelin şapkaları ile kabarık olmayan sade model gelinliğinize çok uygun olacak şekilde gelinliğinizi tamamlayabilirsiniz. Bu şapkalar ile duvak da kullanmanız gerekmeyecektir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.