Kadın Moda

Yeni Sezon Adil Işık Bayan Yazlık Bluz Modelleri

12.07.2015
2.826
Sponsorlu Bağlantılar
Yeni Sezon Adil Işık Bayan Yazlık Bluz Modelleri

Genelde bayan bluzları bahar ve yaz aylarında en çok seçilen bayan giyim kataloglarında yer verilmektedir. Ama her yeni sezonda tasarlanan adil ışık bluzların muhakkak birbirinden farklı kesimler olsun modeller olsun kusursuz yapılması neticesinde bu adil ışık yeni sezon bayan bluz modelleri farklı bir şıklık ile üzerinizde yer alacaktır. Bu sezonda ise spor tarzında uygulanan bluzların hem sizlere sunacağı rahatlık ve şıklık ile karşınıza geleceğinden dolayı sizler adına gözde tasarımlar olmayı başaracaktır. Ayrıca bazen tasarımlarda tek renkler hakim olmakta ve bazen de hoş güzellikleri sergileyen desenler ile tasarlanmaya çalışılmaktadır. Mesela şüphesiz ki baharlık bluzlarda olmazsa olmaz olan çiçek ve gül desenlerin sıkça yer alması sayesinde bazı modellerde spor stilini bazen de abiye tarzında oluştuğunu adil ışık bayan yazlık bluz modellerinde fark etmiş olacaksınız. Ayrıca 2015 adil ışık bayan yazlık bluz modellerinde rahatlık açısından ve özellikle sportif görünümleri yakalaması için geniş şekilde kesimlere yer verilmek istenmiştir. Ayrıca renklerde ise soft renkler ve pastel tonlara ayrı bir özen ile kullanılmaya çalışılmıştır.

Mesela gri veya canlı renk tonları genelde spor pantolonlar veya etekler ile kombin yapabilme imkanını sizlere sunacağından dolayı kolayca kot pantolonlar ve şortlar ile mükemmel spor kombinleri oluşturabilme olanağını bulacaksınız. Bunlardan değişik ve farklı stiller için ise bazen kot kumaşlar ve sezona özgü kumaşlar bir arada kullanılması sonucunda elde edilmektedir.

Resimleri Tam Boyutlu Görebilmek İçin Herhangi Bir Resme Tıklayıp Tüm Galeri Resimleri Görebilirsiniz.

Örneğin spor bluzlarda kolların kot kumaşlardan oluşması ve bluzun diğer kısımlarının en uygun kumaş seçimleri ile tamamlanmasından dolayı gözlere ve zevklere hitap etmesi olukça kolay hale gelmektedir. Ayrıca çiçekli kumaşlar ile uygulanan değişimleri farklı şekilde bluzlara yansıtabilmek amacı ile yer verilmeye çalışılmıştır. Mesela peplum tarzında adil ışık bayan yazlık bluzların oluşması amacı ile peplum kısımları farklı dizayn edilerek tamamlanmıştır. Böylece abiye kombinlerin sizlerin zevklerine hitap edecek özellikler de görünümlerine kavuşmasına yardımcı olacaktır. Aynı tarzda ise yani peplum bluzlarda sadece kumaşlardan hazırlanılan adil ışık bayan bluz modellerde tasarlanmaktadır.

Kısacası her değişimin rahatlıkla uygulandığı ve tarzlarında trendi ve modayı oluşturacak niteliklerde hazırlandığı adil ışık bayan bluzları yenilikler içerisinde 2015 sezonunda da seçebileceksiniz. Ayrıca her kıyafete uyum sağlaması nedeni ile de muhakkak sizlerin de tercihlerinde büyük olasılıkla yer almayı başaracaktır. Bayanların yaz aylarında hem şık hem de spor giyinmek isteyenlerin bu bluz modellerini tercih etmeleri beklenmektedir.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.