Kadın Moda

Şirin Diş Figürlü Bebekler İçin Hediyelikler

Sponsorlu Bağlantılar
Şirin Diş Figürlü Bebekler İçin Hediyelikler

Konumuz iş magnetleri çocuklar doğduktan sonra zaman sonra dişleri çıkar ve o çıkan dişlerin arasına arkadaşlar toplanıp kutlanılır. Bunun yanı davet edilip gelen misafirlere diş hediyesi verilir tam da bu durum da devreye yapılan diş giörselli magnetler girer, Bunlar bazen renkli, bazen de beyaz renkli, bazen sade, ve bazen de güzel görselleri ile karşımıza çıkmaktadır. Bir çok model ve yapıya sahip olan bu magbetler tasarımlarının yanı sıra göze de hitap etmektedir. Birçok ve beğeniye sahip olan bu diş magnetleri bazen de tül detaylı olup kız ve oğlan bebeğine ayrı görsellik ve dizayn da hazırlanır. Bu magnetler buz dolabı süsü, çubuk görselli, anahtarlık modelli tasarımlarıyla karşımıza çıkmaktadır. Her dönem için yapılan ve bir çok modele ve yapıya sahip olan bu magnet görselleri kibar ve sade tasarımlı modelleri ile bilinmektedir ve davete gelen kişilere çıkan dişin anısına verilen küçük görselli diş tasarımlı keçe veya kumaştan bazen de örülerek tasarlanan tasarımlardan oluşur. Bazen de bu tasarımllı görseller evde işlenir ve bir çok modele de hitap eder. Ve görselleri sıralanışı fikir almanız için görseller klasörün de yer almaktadır.

Klasörde yer alan bu diş görselli magnetler şirin ve sade yapılı olmanın yanı sıra güzel ve şirin tasarıma sahip olan bu magnetler bir çok annenin de işine yarayacak ve fikir sahibi olacak  gibi duruyor. Bunun yanı sıra şirin tasarımlı diş magnetleri yapısı ve işlenişinin yanı sıra tatlı ve şirin tasarımıyla da sizler için tasarlanıp fikir almanız adına klasörün görseller dosyasın da yer almaktadır.

Resimleri Tam Boyutlu Görebilmek İçin Herhangi Bir Resme Tıklayıp Tüm Galeri Resimleri Görebilirsiniz.

Bu bebek magnetleri bir çok işlevi de yanında getirir. Al anahtarlık yap ya da buz dolabının üzerine buzdolabı süsü diye yapıştır. Çok işlevi yerine getiren diş magnetleri beğenilmeyecek ve alınmayacak gibi de durmuyor. Bu yapılı magnetler sırası ve modelleri ile görseller de yer alan yapıları mevcuttur. Bu hoş görselli ve diş tasarımlı diş magnetleri yapısı ve şirin oluşunun haricin de beğenileri olan ve modelleri de çok olan ve görselleri ile tüm beğenileri üzerine toplayan yapılara hitap etmektedir. Anneler için bebeklerinin ilk diş çıkarma heyecanında yaşadıkları muhteşem tecrübede hediyelikler ile sağlanan görsel hoşluklara artı katacaktır. Sizler de galerimizi gezerek bunlardan beğendiklerinizi uygulayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.