Kadın Moda

Atasay Alyans Modelleri

20.08.2015
4.475
Sponsorlu Bağlantılar
Atasay Alyans Modelleri

Her zaman evlilik çağına gelmiş gençlerimiz ilk olarak dikkatini çeken bir başka ayrıntıda alyans modelleri olmuştur. Tabi alyans denilince çok önemli ve dikkat çeken tasarımları bizlere sunan atasay marka olan alyans çeşitlerini de unutmamak gerekir. Her zaman yaptıkları tasarım çalışmaları ile bütün dikkatleri çekmektedir. Alyans seçimi herkesin en çok dikkat ettiği konudur. Evlilik için ilk adım atılan nişanlılık evresinde kullanılan ve adı konulan mutlulukta takılan atasay alyans ile kendinize özgü tarzınız ve sevdiğiniz parmağınızda ölümsüz olacaktır. Birçok seçenekleri bizler için hazırlayan atasay markası beyaz altın, yeşil altın ya da sarı altın ile hazırlanmış olan çok çeşitler ile beğenimize sunulmaktadır. Hatta bazı karma yapılan altınlar ile daha sıra dışı modelleri de beraberinde getiren atasay alyans modellerindeki tutumuna çok daha geniş bir bakış kazanmıştır. Ayrıca yıllardır süre gelen alyans geleneğimiz ve evlilik simgemiz olmasından dolayı damat ve gelinlerin aynı modelde fakat değişen birkaç ayrıntısı ile beylere ve bayanlara uygun kullanım sağlamaktadır. Bayanlar için aynı alyans modeline yapılan taşlar ile farklılık katılırken erkekler için ise alyansları tamamen sade olmaktadır. Sade modellerinde oldukça tercih edildiği bilinmektedir.

Atasay markasının hazırlamış olduğu altın tasarımları yine hanımların en çok dikkat çeken altınlarıdır. Hanımlar altın seçiminde dahi artık atasay gibi tasarımları ile meşhur markaları tercih etmektedir. Her sezon farklılıkları beraberinde getiren atasay markası yeni evlenecek olan ve bu yolda attıkları ilk adımda muhteşem görsellikler ile bizlerle olmaktadır. Herkesin kesesine göre alyans bulabilecekleri ve oldukça şık tasarımları ile göz dolduran atasay alyans modelleri her genç kızın ve evlilik yolunda gençlerin seçeneği olacaktır. Sizlerin de bu yolda atacakları bir adımları var ise kesinlikle atasay alyanslardan tercih edebilirler. Zevkler her zaman bizlerin tarzını yansıtır. Bu yüzdende her zaman seçerken çok titiz oluruz. Hayatımızdaki her anımızda davrandığımız titizlik yine evlilik aşamasındaki çok daha farklı ve yorucu titizlik olacaktır.

Resimleri Tam Boyutlu Görebilmek İçin Herhangi Bir Resme Tıklayıp Tüm Galeri Resimleri Görebilirsiniz.

Alyans modelleri seçilirken yıllar sonrası bile düşünülür. Gün geçtikçe değişen modayı takip etmek tabi ki zordur. Fakat zaten her genç kızın kendine belirlediği bir alyans modeli vardır ve bunu yıllar geçse de asla vazgeçmez. Güzel hanımlar evlilik yolunda adım atacağınız en özel gününüzde sizleri bağlayan simge olacak olan atasay alyans modellerini sizler için derledim ve sundum. Sizlerde kendiniz için hazırlanmış olan en uygun modeli galerimizden seçebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.