Kadın Moda

Bayan Abiye Ayakkabı Modelleri

07.06.2013
8.863
Sponsorlu Bağlantılar
Bayan Abiye Ayakkabı Modelleri

Bayan abiye ayakkabı modelleri ışıl ışı olmaları ile ışıltıyı seven bayanlara hitap eden çok modern tasarımlar olmaktadır. Özel günlerde genellikle özel tasarımlar tercih edilmektedir. İşte o özel tasarımlara örnek olan abiye ayakkabı modelleri ayaklarınızda şıklığı ifade edecektir. Hatta o kadar şık modeller olmaktadır ki bütün gece boyunca herkes ayaklarınızdan gözünü alamayacaktır. 2013 tasarımları özel modeller ve el yapımı olan modellerde yer almaktadır. Kendinize özle ayakkabı modellerinden tercih edenler için kesinlikle sizler ile paylaştığımız abiye ayakkabı modellerini inceleyerek onlar arasında örnekler tercih edebilirsiniz. Sizler için paylaştığımız birbirinden güzel ve görkemli biye ayakkabı modellerini incelemenizi önermekteyiz. Simli abiye ayakkabı modelleri en çok tercih edilen modellerden olmaktadır. Bu ayakkabı modelinde mor renklerin olduğu simler ile kombinlenmiş aynı zamanda sarı renk ince çivi topuk detayı ile tamamlanmış olmaktadır. burunun açık olması gece boyunca rahat edeceğiniz anlamına gelmektedir. Ayaklarınızda ışıl ışıl bir güzelliğe sahip olacağınız ayakkabı modeli olmaktadır.

Çok yüksek topuklu ayakkabı modellerinden tercih etmek isterseniz eğer yüksek topuklu ve gri ve beyaz renklerinin hakim olduğu ve üzerinde kalın kalın taşlar ile süslenmiş kesinlikle çok görkemli bir ayakkabı modeli olmaktadır. Ön platform detayında sanki iki kat platform varmış gibi bir havası olan ve ince taşlar ile süslenmiş çok şık bir ayakkabı tasarımı dikkatleri çekmiş olmaktadır. Mini abiye elbise giyecek olan bayanlar mutlaka bu tarz bir ayakkabı modeli ile elbisenizin havasına hava katacağınız bir model olmaktadır. Sarı renklerin hakim olduğu topuklu olan bu ayakkabı modeli sarkım şeklinde zincir detaylarının olması ile çok gösterişli duran bir abiye ayakkabı modeli olmaktadır. Zincir detayları çok şık bir hava katmış olmaktadır. 

Siyah ve beyaz tasarımları 2013 sezonunda çok beğenilmeye ve bayanlar tarafından çok fazla dikkat çekmeye başlamış olmaktadır. Beyaz file tarzı üzerinde siyah çiçek işlemesi olan ve siyah topuk detayı ile kombinlenmiş modern bir topuklu bayan ayakkabı tasarımı olmaktadır. siyah bir abiye elbisemin altına kullanabileceğiniz bir abiye ayakkabı modeli olmaktadır. 

Özle tasarımlar tercih eden bayanlar için işte tam sizlere göre olan bir abiye ayakkabı modeli sunmaktayız. Saten kumaştan kombinlenmiş ve aynı zamanda üzerindeki taş işlemeleri ile çok gösterişli olan modern bir bayan ayakkabı tasarımı ile karşımıza çıkmaktadır. İki farklı renkte abiye elbise ile kullanılacak olan ve topuk detaylarında da taş işlemelerinin olduğu 2013 tasarımları arasında yer almaktadır. 

Mor abiye ayakkabı modeli tercih eden bayanlar işte tam sizlere göre olan ön detayında taşlar ile süslenmiş fiyonk modeli ile dikkatleri çekmiş bir abiye ayakkabı modeli olmaktadır. Kesinlikle  çok şık duran ve satenden tasarlanan bir abiye ayakkabı modeli olmaktadır. Mor renk abiye elbise modeli tercih edenlerin kullanması gereken bir ayakkabı modeli olmaktadır.

Gri renk hemen hemen her bayanın abiye elbiselerin altına tercih ettiği kurtarıcı bir ayakkabı modeli olmaktadır. Mini topuk detayı olan ve ön detayında kalın kat kat taş detaylarının olduğu çok şık bir bayan ayakkabı modeli olmaktadır. Topuk detayı ile bir arada kombinlenmiş yeni sezon tasarımları arasında yer almaktadır. Komple küçük taş işlemeli olan bu abiye ayakkabı modeli gri renklerin hakim olduğu aynı zamanda platform detayı ile çok rahat edeceğiniz bir ayakkabı modeli olmaktadır. Ayaklarınızda ışıl ışıl olacağınız ve taban detayı da komple taş detayları olan el yapımı ve özel tasarlanmış çok gösterişli bir abiye ayakkabı modeli olmaktadır. Hemen hemen bütün abiye elbiselerin altına kullanılabilecek ayakkabı modeli olmaktadır. Sarı renk abiye ayakkabı modeli seven ve tercih eden bayanlar işte tam sizlere göre olan bu tasarım mini platform detayı olan ve topuklu olması ile çok şık olacak modern bir tasarım olmaktadır. Ön detayı taş işlemeli olan ve önden kapatacak şekilde kombinlenmiş yeni moda abiye ayakkabı modeli olmaktadır. Bu abiye ayakkabı modelini de her abiye ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.