Kadın Moda

Tığ İşi El Örgüsü Sepet Modelleri

Sponsorlu Bağlantılar
Tığ İşi El Örgüsü Sepet Modelleri

Ev tekstilinde ve dekorunda farklılık aramaya devam ediyoruz. Bugün de sizlere örgü işlerden farklı bir konu sunacağız. El emeği olan göz nuru el örgüsü işlerde dikkat çeken kullanıla bilinir olması. Bu durum aynı zamanda ev dekoru içinde farklılık ve stil oluşturuyor. Bu galeri de bulunan el örgüsü sepet modelleri içinde birbirinden güzel stilleri bulacaksınız. Evlerin içinde farklı modeller ve stiller oluşturan kişiler için bu sepet örgü örnekleri çok güzel olacaktır. Renkler ve şekiller konusunda seçenekler oldukça fazla. Galeri kısmında neler yapabileceğinizi göreceksiniz. Evde; banyo, mutfak, odalar, dolap içleri, ayakkabı dolapları, yatak ve çocuk odaları dışında aynı zamanda salon içinde örgü sepet kullanabilirsiniz. Ev tekstilinde her yıl farklılık arayışı devem ederken, yaratıcılık da ön planda oluyor. Bu durum örgü stilini ev ve mekanlar içinde kaçınılmaz yapıyor. İstediğiniz formu belirlemek için sepeti öncelikle hangi amaçla kullanmak istediğinize karar verebilirsiniz. Bu form içinde; kare, dikdörtgen, yuvarlak, oval şekiller kullanabilirsiniz. Bu galeri bölümündeki modellerden yararlanırken ev dekorunuza göre de bazı renkler ve kombinler yapabilmeniz mümkün Tığ ve şiş işi ile el örgüsü sepet modelleri yapabilmeniz mümkün.

Örgü stilleri için de örneklerden; selanik, haraşo, baklava, zikzak, burgu, yıldız ve bal peteği ve işkembe güzel ve sıkı durmasını sağlayacaktır. İçlerine arzu edenler belli maddelerden kalıplar koyarak şekillerine düzgün bir form vermek mümkün olacaktır. El örgüsü sepet örnekleri için; penye iplik, pamuk, kalın yün ve pamuk, hasır malzemelerden faydalanabilirsiniz. Bu modelleri aynı zamanda örgü saplar, kuplar ya da farklı malzemelerden saplar da yapmanız mümkün olacaktır.

Resimleri tam boy görüntüleyebilmek için lütfen küçük resimlerin üzerine tıklayınız.

Ev içinde dekor amaçlı kullanabileceğiniz bu sepetleri işlevsel olarak da kullanabilmeniz mümkün. Kıyafetler için de kullanabileceğiniz sepetler yapabilirsiniz; kazak, çorap, kemer aksesuar dışında aynı zamanda takı örgü sepeti, makyaj örgü sepeti ve aynı zamanda banyo gereçleri içinde sepetler yapabilmeniz mümkün. Aynı örgü örneklerini kullanarak odalara ve evdeki herhangi alana paspas, puflar, sandalye ve koltuk kırlentleri yapabilirsiniz. Penye ve kalın yün örgülerden bu stilleri renkleri ile de harmanlayarak tarz yaratabilirsiniz. Tek renk kullanımlar içinde aynı zamanda çift renk kullanımlarda bir arada olunca harikalar oluyor. Bunlar dışında örgü sepet modelleri için farklı aksesuarlar ve süsler yapmak mümkün. Şekilli sepetler içinde ise; baykuş, tavşan gibi motiflerde oldukça popüler. Bu galeri kısmında bu tarz uygulamaları da göreceksiniz. El örgüsü sepet modellerini evinizin her köşesi için kullanabilmeniz mümkün.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.